• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wizyta u urologa - owłosienie

Dawid2002

New member
Witam! Panowie, wybieram się na wizytę taką kontrolną do urologa. Z Waszego doświadczenia - owłosienie przy penisie i na jajach zgolić na zero czy tylko przyciąć? To moja pierwsza taka wizyta i nie wiem co zrobić. Co prawda domyślam się, że dla lekarza to obojętne czy będą kłaki czy jak pupcia niemowlaka ale jak napisałem, z waszego doświadczenia co lepiej zrobić
 

flader

Active member
To nie rewia mody, możesz jakkolwiek chcesz. Jeśli będziesz czuł się bardziej komfortowo z podciętymi łoniakami, to podetnij trochę.
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Podetnij, jakbyś miał UGS jąder to na pewno łatwiej jest się wytrzeć później, a i lekarzowi łatwiej
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli golisz się odpowiednio i często to podrażnień nie będzie dużych, może tylko na początku. Jeżeli golisz się raz na rok to owszem będzie kiepsko. Zawsze lepiej wygląda przycięte niż taki busz :D
 

kondzio26

Member
Jaja też na pewno lekarz różne widział. Ja byłem u lekarza z pełnym owłosieniem i jakoś nic mi nie mówił. Dla niego to naprawdę obojętne, jedynie do zabiegu czy operacji trzeba się ogolić.
 

Karol34

New member
Ja zawsze golę na zero ze względów higienicznych. Uważam, że jak nie ma owłosienia, to lekarzowi jest zdecydowanie lepiej przeprowadzać badanie/zabieg.
 

Podobne tematy

Do góry