• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Witam, jestem 2 dzień po plastyce napletka.

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie masz oponki tylko napuchniety napletek. Przy plastyce czy tam częściowym powinno sie cwiczyc i ściągać skore. Płacisz gruba kase i nie dali ci kontaktu z lekarzem?
 

Trolo

Well-known member
No dobra opuchlizna jest, ale to musisz zsuwać, żeby zachować higienę i rozciągać już całość. Kontakt to raczej bezpośrednio w klinice zapytaj.
 

wough

Member
Jeszcze dodam że strasznie boli wędzidełko jak próbuję odsunąć. Moge brać jakieś leki przeciwbólowe przed tym "trenowaniem" ?
 

Trolo

Well-known member
No musisz zsuwać napletek nic innego nie jesteś w stanie teraz robić. Jak umyjesz go skoro nie zsuniesz napletka. Jest rana, był zabieg musi boleć i lekami tego nie zniwelujesz.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Bolec bedzie. Norma. Pocięte a ty musisz tym zacząć ruszać bo sie skora zacisnie i o dupe rozbic caly zabieg.
Cosw ogole mial za zabieg? Plastyke? Wiesz jak cie cieli?
 

wough

Member
Bolec bedzie. Norma. Pocięte a ty musisz tym zacząć ruszać bo sie skora zacisnie i o dupe rozbic caly zabieg.
Cosw ogole mial za zabieg? Plastyke? Wiesz jak cie cieli?
Tak plastyke powiedziałem lekarzowi że chcę mieć napletek to zaproponował że utnie mi 1/3 nie wiem jakim przyrządem ale nie tymi nożyczkami tylko czymś elektrycznym.
 
Do góry