• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wibrator

Trup11

New member
Siemka, otóż mam mały problem. Moja dziewczyna dostała od koleżanek na urodziny wibrator jakos 22 cm (mierzyliśmy haha) a grubość jak mój penis ( wiec o to sie nie martwie ). Niestety oststnio mowila ze go uzyła i sie zmieścił 16 cm jakoś, a jestem jej pierwszym partnerem i mam tylko niestety śmieszne 13,5 cm(niestety natura nie obdarzyłamnie hojniei przez to mam mega kompleksy). Boje się, że wibrator sprawi, że nie będzie mnie w sobie czuł ( a tak to dawalem rade bo dochodzila) a i przez to nasze stosunki sie pogorszą 😒😒 A chciałbym ją zadowalać sobą, więc wibrator dla mnie tk konkurencja.
 

ksiusiu

New member
Siemka, otóż mam mały problem. Moja dziewczyna dostała od koleżanek na urodziny wibrator jakos 22 cm (mierzyliśmy haha) a grubość jak mój penis ( wiec o to sie nie martwie ). Niestety oststnio mowila ze go uzyła i sie zmieścił 16 cm jakoś, a jestem jej pierwszym partnerem i mam tylko niestety śmieszne 13,5 cm(niestety natura nie obdarzyłamnie hojniei przez to mam mega kompleksy). Boje się, że wibrator sprawi, że nie będzie mnie w sobie czuł ( a tak to dawalem rade bo dochodzila) a i przez to nasze stosunki sie pogorszą 😒😒 A chciałbym ją zadowalać sobą, więc wibrator dla mnie tk konkurencja.

Daj spokój! Kobieta czuje penisa przede wszystkim ze względu na jego objętość a nie długość. Długość natomiast może sprawić ból gdy podczas miłosnych uniesień zbyt mocno "pchniesz". Więc nie sądzę żeby było to na Twoją nie korzyść:)
 

kaolik98

Well-known member
Daj spokój chłopie, porównujesz się do zabawki? Kawałka plastiku? Równie dobrze twoja partnerka mogłaby się masturbować kulą inwalidzką :p Tak jak kolega wyżej, długość nie ma takiego znaczenia, jak objętość :D Także nie masz się czym martwić.
 

Trup11

New member
Daj spokój! Kobieta czuje penisa przede wszystkim ze względu na jego objętość a nie długość. Długość natomiast może sprawić ból gdy podczas miłosnych uniesień zbyt mocno "pchniesz". Więc nie sądzę żeby było to na Twoją nie korzyść:)
A jak sie kochalismy 2 raza jak miala jeszcze tampon w sobie to czula mnie i tampon i doszla 2 razy a jak bez tamponu to sie nie udalo. Tym bardziej mnie to sklania zeby jakas operacje sobie zrobić czy coś bo jednak 13,5 to kalectwo 😒😒 nie oszukujmy się.
 

Mateo Owiak

New member
Jeżeli kobieta doszła z Tobą dwa razy (nie ważne przy jakim dodatkowym sprzęcie :)) to już powinieneś czuć się wielki ! A Twoja partnerka nie potrzebuje większego potwora. Wielkość 13,5cm to nie wiele poniżej średniej Europejskiej. Dodatkowo jak będziecie się bawić w seks analny to często mniejszy penis da więcej satysfakcji niż większy.
 
Do góry