• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wędzidełko czy stulejka?

Krystianss

New member
Mam problem w wackiem, w zwodzie czuje ból po boku prącia jakby sie zrobiła blizna i szczypie. Do tego skóra która układa sie pod żołędziem w około lekko uciska nie wiem czy ten efekt ustapi po wydłużeniu wędzidełka, wtedy skóra jakby sie rozłoży( będzie mogła zsunąć niżej)
Zaznaczyłem te dwa miejsca na czarno.
 

Malik977

New member
Mam problem w wackiem, w zwodzie czuje ból po boku prącia jakby sie zrobiła blizna i szczypie. Do tego skóra która układa sie pod żołędziem w około lekko uciska nie wiem czy ten efekt ustapi po wydłużeniu wędzidełka, wtedy skóra jakby sie rozłoży( będzie mogła zsunąć niżej)
Zaznaczyłem te dwa miejsca na czarno.
Nie jestem ekspertem ale krótkiego wędzidełka nie masz bo by ciągnął żołądź na dół a jak ściągasz napletek to boli lub jest jakiś dyskomfort ? I są trudności ?
 

Krystianss

New member
Jak ściągam napletek w dół to jest dyskomfort właśnie na boku jakby na tej bliznie szczypie (przed ostatnie zdjecie). Ogólnie czuje napiecie tej skory pod żołędziem wokół i wędzidełko sie spina jak struna jak lekko naciagne, mam wrażenie jakby na wędzidełku całość niżej schodziła to by pomogło. Trudności jako takich nie ma, jak mocno spompuje to napletek wchodzi ciężej na czapke i tak to wygląda. Ta blizna jest najgorsza takie mikro pęknięcie 😐
 

Podobne tematy

Do góry