• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

W którym miejscu dostaje się znieczulenie?

Walekk

New member
Cześć,

niebawem czeka mnie zabieg obrzezania. Lekarz przepisał mi maść znieczulającą, którą mam posmarować penisa przed zabiegiem. Pytanie: w którym dokładnie miejscu następuje wkłucie? Bliżej czubka penisa, w połowie, bliżej moszny? Nie wiem, gdzie dokładnie mam go posmarować, zapomniałem o to spytać lekarza 🤪 Z góry dzięki.
 
a po co Ci ta maść? Lekarz sam z siebie tak zalecił czy Ty wspominałeś że boisz się tego ukłucia igłą?

Nie wiem co to za masc ale tego typu masci zwykle działają dosyć szybko więc pewnie by wystarczyło się nią posmarować zaraz po wejściu do gabinetu zabiegowego i pewnie by w pare minut zaczeła działać.

Co do wkłucia, ja miałem w 3 miejscach: u nasady prącia i 2 gdzieś wyżej, także jak już musisz to całego penisa wysmaruj bo kto wie gdzie tam lekarz będzie się wkuwał, choć i tak to dla mnie dziwne ze tej masci masz uzyc i to sam - dopytaj lepiej lekarza na ile czasu przed zabiegiem dokładnie powinienes jej uzyc albo przeczytaj na opakowaniu :)
 

Wwwedzidelko

New member
Mi zalecono wysmarować całego penisa oraz podstawę. Wzgórek łonowy też można. Poprostu dla twojego komfortu aby ukucia nie bolały. 😁
 

Danzig

Member
Zapewne chodzi o maść Elma. Ja przy pierwszym zabiegu wysmarowałem się - napletek cały spuchł od maści.
Przy kolejnym zabiegu odmówiłem i dostałem znieczulenie docelowe.
Bardziej bolą mnie zakwasy po siłowni niż to ukłucie. No jest to mało przyjemne - porównać można do znieczulenia u dentysty. Ale wiadomo, każdy ma inny próg bólu.
 

Podobne tematy

Do góry