• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Urolog Kobieta Obrzezanie

CHD

New member
Cześć,

Chciałbym wykonać zabieg obrzezania, zależy mi na tym aby zabieg koniecznie przeprowadziła lekarz kobieta.
Proszę o polecenie specjalistek w tej dziedzinie z Polski oraz podzielenie się opinią.
Zabieg jestem w stanie wykonać w każdym zakątku Polski.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc
 

Mateusz1999

Active member
Mi się wydaje że z kobiet najbardziej polecana jest Pani Agnieszka Chomicz.

To nie moja sprawa, ale bardzo mnie to ciekawi, dlaczego akurat musi to być kobieta?
 

CHD

New member
Nie chce abymoje
Mi się wydaje że z kobiet najbardziej polecana jest Pani Agnieszka Chomicz.

To nie moja sprawa, ale bardzo mnie to ciekawi, dlaczego akurat musi to być kobieta?
Miałeś wykonywany zabieg u doktor Chomicz ?
Jeśli chodzi o strefę intymną nie chce aby mnie tam dotykał mężczyzna.
Kolejny aspekt to kobiety są delikatniejsze w wykonywaniu procedur medycznych oraz przywiązują większą uwagę do estetyki.
W przypadku takiego zabiegu efekt estetyczny jest dla mnie bardzo ważny.
 

toastt

Well-known member
Dr Chomicz jest polecana w wielu miejscach i jak spojrzysz na jej profil na znanymlekarzu to dowiesz się, że prócz "standardowej" urologii, zajmuje się ona także urologią estetyczną.
 

Mateusz1999

Active member
Nie chce abymoje

Miałeś wykonywany zabieg u doktor Chomicz ?
Jeśli chodzi o strefę intymną nie chce aby mnie tam dotykał mężczyzna.
Kolejny aspekt to kobiety są delikatniejsze w wykonywaniu procedur medycznych oraz przywiązują większą uwagę do estetyki.
W przypadku takiego zabiegu efekt estetyczny jest dla mnie bardzo ważny.
Nieee, z moim poziomem libido nie chciałbym aby mnie tam dotykała kobieta, bo chyba domyslam się jak mogłoby się to skończyć 😂
Mnie naprawiał doktor Wojciech Tur, i uważam że obchodził się z moim sprzętem delikatniej niż ja sam. Podczas zabiegu przy każde czynnosci najpierw sprawdzał czy boli. Więc uważam że sugerowanie się płcią pod tym względem jest absolutnie bez sensu dla mnie. Ja bym wolał sugerować się opiniami i doświadczeniem. Warto też zaznaczyć że pod względem estetycznym wiele zależy od organizmu, chirurg wykonujący zabieg nie do końca ma wpływ na to jak będzie finalnie wyglądać blizna, nie ma wpływu czy wystąpi oponka lub opuchnizna. Wpływ mają też Twoje choroby przewlekłe, uczulenia, krzepliwość krwii.
 

Podobne tematy

Do góry