• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Typy obrzezania

Krystiankendroj

Active member
Od jakiegoś momentu jest low a od jakiego high ? Tak patrzę na swojego figura i już nie rozum8em , mało tego nieraz ktoś pisze ze ma high mając tyle napletka co ja zostawionego nieraz że to low , jest jakiś moderate czy coś? Tak mnie teraz to zastanawia , weźcie mi to wyjaśnijcie bo nierozumiem , wogole co ten napletek daje , czy w wzwodzie czy bez dotykam go bo już dużo próbowałem, ale samo dotykanie tego napletkawewnetrznego jakoś żadnej przyjemności nie daje , weź się ktoś wypowiedź kro miał poprawkę np z high na low o co tu chodzi , bo tak patrzę na swojego i nie mogę właściwie ocenić co mam tam namodzone
Ani to low ani to high
 

morgan66

Active member
@Krystiankendroj Ehh... nie chce się czepiać ale już raz Ci chyba pisałem - wrzuć fotki jak u Ciebie wyszło to ktoś Ci coś więcej powie bo co i raz zarzucasz nowe wątki/pytania odnośnie tego czy tamtego...
 

Krystiankendroj

Active member
Pytam , i chce odpowiedzi żeby było to jasno napisane i gdzieś zebrane , komuś może się przydać na przyszłość , chce żeby się wypowiedział ktoś w tym watku nie gdzieś na boku
 

flader

Active member
Low = mało napletka wew. 1-1.5cm lub mniej.
High = dużo napletka wewnętrznego. Jakieś 2.5cm lub więcej.

Ew. jest jeszcze mid, czyli coś pomiędzy tymi dwoma. Generalnie nie ma tego nigdzie oficjalnie ustalone. Będziesz słyszał od ludzi odrobinę różne wersje.
 

nope

Well-known member
Ile ludzi tyle opinii. Przyjelo sie ze high to ciecie z dala od zoledzi zostawiajace duzo wewn napletka a low blisko. Nie ma reguly ile cm zostanie ale jak masz z 1cm wewn napletka to jest to bezwarunkowo ciecie low bo wiekszosc wewn napletka jest wycięta.
 

Podobne tematy

Do góry