• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Tyłek

Denis98

Member
Siemanko zakładam temat, ponieważ jestem ciekaw czy ktoś tak mial jak ja, że od dłuższego czasu ciężko jest się podetrzeć po wypróżnieniu, chodzi o to że pół rolki papieru można użyć a kał dalej będzie na papierze, dopiero po użyciu kilku mokrych chusteczek typu dada, temat jest czysty. Jest to irytujące i czy ktoś ma jakąś poradę? Pozdro 😎
 

mati12

Well-known member
Zacznij spożywać więcej błonnika wtedy będziesz się wypróżniał do końca ja np codziennie rano jem płatki owsianne zalewam wrzątkiem przykrywam czekam z 10 min
 

Denis98

Member
Problem w tym że błonnika jem dużo, a gdy się wypróżnie i podetrzeć to za jakiś czas potrzeba znów się podetrzeć, słyszałem coś że to może być hemoroid
 

mati12

Well-known member
Jak byś miał hemoroida to byś czuł ból ewentualnie krew pijesz dużo płynów wody w ciągu dnia?
 

mati12

Well-known member
Ile razy dziennie musisz chodzić się wyróżniać? Z tego co opisujesz może być coś że zwieraczami nie tak ja bym poszedł do rodzinnego po skierowanie do Proktologa
 

mati12

Well-known member
Załatw wizytę u Proktologa sam miałem i do przeżycia - za 2 tyg mam kolonoskopie na szczęście będę sobie spał 😃
 

diffident

New member
Siemanko zakładam temat, ponieważ jestem ciekaw czy ktoś tak mial jak ja, że od dłuższego czasu ciężko jest się podetrzeć po wypróżnieniu, chodzi o to że pół rolki papieru można użyć a kał dalej będzie na papierze, dopiero po użyciu kilku mokrych chusteczek typu dada, temat jest czysty. Jest to irytujące i czy ktoś ma jakąś poradę? Pozdro 😎
Może coś ci szkodzi? :).
W sensie np. mleko itd. zbyt duże spożycie błonnika może powodować zaparcia więc z tym też trzeba uważać :p.
Zdrowa kupka nie powinna być zbyt luźna :D
 

Denis98

Member
@Squarex8633 problem tkwi jakby tylek był szczelny w 98% a nie że kupa zostaje na włosach czy coś, muszę się udać do proktologa, bo codzień to jest problematyczne używać z 6x chusteczek nawilżających, a o białych bokserkach zapomnę
 
Do góry