• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Terapia Testosteronem

darek.wawa

New member
Cześć,
Zastanawiam się nad zastosowaniem terapii testosteronem. Podobno po jej zastosowaniu można uzyskać poprawę samopoczucia, spadek wagi ciała, zmianę sylwetki na bardziej męską i elastyczną, lepszą jakość snu, jak i zwiększenie libido.
- Jestem osoba w wieku 40 lat i według badań mam w tej niższej granicy testosteron

Czy ktoś z Was stosuje i może coś podpowiedzieć?
 
  • Like
Reactions: AGv

Rzepolicz

Member
Nie polecam tego typu terapii. Jak już zaczniesz brać domięśniowo (czy w inny sposób) testosteron to będziesz po jakimś czasie skazany na tego typu terapię do końca życia. Jądra na stałe zmniejszą produkcję testosteronu pod wpływem testosteronu z zewnątrz. Do tego może dość np. agresja z powodu zbyt dużego poziomu testosteronu we krwi.
Lepiej zdecydowanie najpierw spróbować metod podwyższenia testosteronu typu dieta, ćwiczenia.
Pytanie dlaczego masz taki poziom testosteronu. Lepiej iść do ogarniętego androloga albo endokrynologa, bo może np. wystarczy pobudzić przysadkę do wytwarzania LH.
 

darek.wawa

New member
zapraszam na priv
Ok napiszę
Nie polecam tego typu terapii. Jak już zaczniesz brać domięśniowo (czy w inny sposób) testosteron to będziesz po jakimś czasie skazany na tego typu terapię do końca życia. Jądra na stałe zmniejszą produkcję testosteronu pod wpływem testosteronu z zewnątrz. Do tego może dość np. agresja z powodu zbyt dużego poziomu testosteronu we krwi.
Lepiej zdecydowanie najpierw spróbować metod podwyższenia testosteronu typu dieta, ćwiczenia.
Pytanie dlaczego masz taki poziom testosteronu. Lepiej iść do ogarniętego androloga albo endokrynologa, bo może np. wystarczy pobudzić przysadkę do wytwarzania LH.
No właśnie przy okazji złego samopoczucia zrobiłem serię różnych badań na ok 40 urodziny. Wybiorę się pewnie najpierw do lekarza, bo może znajdzie inny powód właśnie obniżonego testosteronu. Dzięki za odp.
 

AGv

Active member
Nie polecam tego typu terapii. Jak już zaczniesz brać domięśniowo (czy w inny sposób) testosteron to będziesz po jakimś czasie skazany na tego typu terapię do końca życia. Jądra na stałe zmniejszą produkcję testosteronu pod wpływem testosteronu z zewnątrz. Do tego może dość np. agresja z powodu zbyt dużego poziomu testosteronu we krwi.
Lepiej zdecydowanie najpierw spróbować metod podwyższenia testosteronu typu dieta, ćwiczenia.
Pytanie dlaczego masz taki poziom testosteronu. Lepiej iść do ogarniętego androloga albo endokrynologa, bo może np. wystarczy pobudzić przysadkę do wytwarzania LH.
w Klinika Męska spotkasz ogarniętych lekarzy
 
Ja jestem na trt i nie zamierzam zejść,wiek 46lat, przede wszystkim cały pakiet badań i znaleźć ogarniętego trenera który się zna na tym bo lekarze nie mają pojęcia,lekarze ze swoją nie wiedzą mogą cię w większe problemy wprowadzic
 
  • Angry
Reactions: AGv

darek.wawa

New member
Ja jestem na trt i nie zamierzam zejść,wiek 46lat, przede wszystkim cały pakiet badań i znaleźć ogarniętego trenera który się zna na tym bo lekarze nie mają pojęcia,lekarze ze swoją nie wiedzą mogą cię w większe problemy wprowadzic
Dziękuję za informację. Będę drążył temat, aby znaleźć jakieś rozwiązanie
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Terapia ESWT Skrzywienie prącia 1
N Terapia wywarem z brokuł Prostata 2
N Terapia fagami w Gruzji Prostata 0
A Terapia Bakteriofagami Prostata 3
A Terapia pijawkami Prostata 9

Podobne tematy

Do góry