• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Szkoła

o_o_y

New member
Witam, może to dziwnie zabrzmieć ale cóż poradzić, a więc mam 14 lat od 2 dni chodzę do nowej szkoły i napotkałem problem mam obawy jeśli chodzi o przebieranie się na WF i po, a dokładniej stresuje się że ktoś mnie wyśmieje itp, podejrzewam że wynika to z tego iż nie jestem osobą szczupłą dla jasności nie jestem również jakiś bardzo otyły, nowej klasy nie znam, zna może ktoś jak z tym stresem sobie poradzić ? bo już jutro (środa 06.09.23) mam 1 lekcje WF'u
 

dandoo

Active member
weź wrzuć na dystans, każdy jest inny a jak Ci to przeszkadza to weź się za siebie, ćwicz i nie pękaj, każdy od czegoś zaczynał ;), poza tym jak się śmieje śmiej się z nim a jak zobaczy że masz dystans to odpuści, tak działa fala, jeżeli widzą że mogą żerować na strachu i kompleksach kogoś to tak robią dalej także normalnie ćwicz i weź się za siebie chyba że jesteś chory to inna sprawa, w większości otyłość to wynik braku pracy nad sobą więc do roboty powodzenia
 
Do góry