• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

szatnie i prysznice

cfghhxx

New member
Mam 16 lat i praktycznie za każdym razem gdy biorę nago prysznic na basenie czy przebieram się w szatni to mój penis stwierdza że to dobry moment na erekcję zupełnie bez powodu. To dla mnie krępujące, z czego to wynika i jak mógłbym to zakończyć?
 

goryl81

Member
Najprawdopodobniej jest to związane ze zbyt dużym skupieniem się na cielesności , to naturalny bodziec psychologiczny u mnie to standard . Fakt bycia rozebranym po prostu pobudza i podnosi poziom adrenaliny stąd ten efekt . Jedyne co możesz zrobić to w tym czasie skupiać się myślami na czymś innym. Najprawdopodobniej zastanawiasz się jak twoje ciało oceniają inni .
 
Ostatnia edycja:

Dawid88

Active member
Myśl o czymś nieprzyjemnym typu wiercenie w zębie u dentysty bez znieczulenia czy o czymś czego nie lubisz typu zupa pomidorowa, a emocje, że tak powiem, opadną ;)
 

amenek5

Active member
Głupio to brzmi ale co tu mówić. Jesteś młody i zapanowanie nad pewnymi rzeczami nie jest łatwe, tym bardziej ze z tył głowy napewno są jakieś myśli typu ciekwe co o mnie sądzą, jak wyglądam itp, także myślę ze jeszcze parę takich sytuacji i stanie sie to dla ciebie normalne i wtedy wszystko będzie git
 
Do góry