• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka

Annonymus1221

New member
Siemka , chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy , mam 16 lat , udało mi się wyleczyć ze stulejki w domu , wiem że mam jeszcze zbyt ciasny napletek ale ściągam go normalnie bez żadnego bólu ani nic , problem w tym że jak puszczę napletek ściągnięty to tak po minucie sam wraca na swoje miejsce , 1 pytanie brzmi czy mam zbyt długi napletek ?
Drugie pytanie to czy wędzidełko jest do operowania czy nie ? Nie boli mnie , wiem że jest krótkie ale czy za krótkie ?
Zdjęcia :
 

mati12

Well-known member
Tak masz zbyt długi napletek przez co tworzy się załupek czyli ten ciasny ring wokół czyli masz stulejke niepełna i nadmiar skóry co do wędzidełka wygląda w miarę ok
 

Annonymus1221

New member
Tak masz zbyt długi napletek przez co tworzy się załupek czyli ten ciasny ring wokół czyli masz stulejke niepełna i nadmiar skóry co do wędzidełka wygląda w miarę ok
To znaczy wiesz ja miałem stulejke całkowitą , tak że było widać tylko cewkę moczową żołędzia i tyle a w 2 tyg udało mi się rozciągnąć tak żeby normalnie bezboleśnie ściągnąć bez użycia siły , załupek to nie jest bo przy zalupku nie jest możliwe odprowadzenie napletka , wiem że mam za ciasny napletek jeszcze ale nie zaprzestałem z ćwiczeniami
 

mati12

Well-known member
Gdybyś miał stulejke całkowita na pewno byś nie rozciągnął w 2 tyg do takiego stanu jak widać na zdjęciach poczytaj sobie w necie na temat załupka
 

nope

Well-known member
Miałem podobnie. Tez w twoim wieku troche stulejke rozciagnalem ze napletek schodził w zwisie i w zwodzie. Pozniej w wieku 19-20 lat rozpocząlem współżycie. Na początku było ok później z czasem jak było coraz bardziej mocno to napletek zaczął pękać wraz z wędzidełkiem i się zwężać. Teraz chcę isć na zabieg i mieć z tym spokój. Radziłbym nie zwlekać tak ja i mieć już dobry start w życiu seksualnym. Wybierz się do dobrego lekarza poradź się rodziców. Póki masz czas to naprawić to śmiało. Nie doradzę Ci co lepiej czy plastyke czy obrzezanie ale póki jesteś młody i nie masz blizn chyba można by probować plastykę no nie wiem. Nie jestem lekarzem za to radzę Ci iść z tym zrobić porządek i mieć spokój. Narazie masz taki wiek że jeszcze Ci to przeszkadzać nie będzie a później możesz skończyć nawet z depresją.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ogolnie jest tak ze predzej czy później i tak trzeba przeprowadzić zabieg i tak. Mozna se rozciągać, moczyc, odprawiac czary a i tak z wiekiem czlowiek dochodzi do wniosku ze "kurna czemu nie zrobilem zabiegu za mlodu"
Masz ciasny napletek. I zapewne nigdy nie rozciagniesz tego by bylo jak byc powinno. I to ze jest dlugi nie ma najmniejszego znaczenia.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry