• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

stulejka

Anonim17339

New member
Cześć mam 13 lat i mam podejrzenie stulejki co zrobić. Boje się operacji a moi rodzice również nie wiedza czy to do końca stulejka gdy byłem mały to mama kazała mi ściągać skore z napletka robiłem to ale po niedługim czasie przestałem teraz mogę normalnie ściągać skore z napletka ale nie do końca.



P.S gdy ma się stulejke to czy można się masturbować ?
 

MKD

Active member
Ja sie masturbowalem z stukejka calkowita. 99% z nas balo sie zabiegu. To normalne ale jesli masz wsparcie rodzicow to przejdziesz to bardzo latwo
 

Rubber

Member
Napisałeś, że nie możesz do końca ściągnąć skóry, czyli prawdopodobnie masz za krótkie wędzidełko lub zwężony napletek, który też uniemożliwia dalsze zsunięcie.
Najlepiej jak poprosisz rodziców, żeby zapisali Ciebie do urologa, jesteś w takim wieku, że jeszcze może uda się pomóc maściami sterydowymi, a jak nie to będzie czekać Ciebie zabieg, którego absolutnie nie należy się bać. Ja dwa razy przechodziłem taki zabieg i powiem Ci, że jest to mało komfortowe, ale do przeżycia.
 

Anonim17339

New member
Napisałeś, że nie możesz do końca ściągnąć skóry, czyli prawdopodobnie masz za krótkie wędzidełko lub zwężony napletek, który też uniemożliwia dalsze zsunięcie.
Najlepiej jak poprosisz rodziców, żeby zapisali Ciebie do urologa, jesteś w takim wieku, że jeszcze może uda się pomóc maściami sterydowymi, a jak nie to będzie czekać Ciebie zabieg, którego absolutnie nie należy się bać. Ja dwa razy przechodziłem taki zabieg i powiem Ci, że jest to mało komfortowe, ale do przeżycia.
A nie dały by rady jakieś ćwiczenia czy coś w tym stylu ?
 

Rubber

Member
Nie wiem w jakim stopniu masz stulejkę. Ćwiczenia rzadko kiedy pomagają. Nawet jeśli pomogą to problem może wrócić.
Wizja zabiegu może Ciebie przerażać, ale najpierw trzeba udać się do urologa. Może okaże się, że masz w tak małym stopniu i jeśli do tego będziesz mieć elastyczną skórę to może maści sterdyowe wystarczą.
 

Rubber

Member
Bo im starszy jesteś tym słabsze działanie mają te maści i zazwyczaj wykonuje się wtedy zabieg, żeby pozbyć się problemu
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2
G stulejka szczecin Stulejka 4
O Stulejka częściowa 16lat Stulejka 13

Podobne tematy

Do góry