• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka i lekkie skrzywienie

Adiemus

New member
Witam.
Mój problem jest zapewne dość często poruszanym tu tematem. Otóż posiadam stulejkę całkowitą. Napletka podczas wzwodu jak i w spoczynku nie mogę zdjąć. Mam lat -naście, pełnoletni jeszcze nie jestem. Mam dziewczynę, ostatnimi czasy zaczęła "interesować" się moim przyrodzeniem, chodzi mu tutaj o swego rodzaju grę wstępną. I tak jak mówiłem, napletka zdjąć się nie da, i naradza mi sie jeszcze jedno pytanie, dlaczego, gdy ona się nim "bawi" to nie staje mi do końca?
Wracając do tematu, chciałbym pozbyć się tego jakże upokarzającego schorzenia w miarę szybkim tempie. Jak wiadomo, nasza służba zdrowia wiąże się z długim oczekiwaniem na zabieg, więc myślałem nad prywatką. Moglibyście mi powiedzieć ile taki zabieg/operacja mniej więcej kosztuje? Osobiście widziałem zdjęcia armat po takich cięciach i z leksza się obawiam tego. Moglibyście uspokoić trochę moje mniemanie i powiedzieć jak to jest na prawdę?
Jeszcze jedno, gdy penis mi staje, jest lekko skrzywiony w prawą stronę. Stoi prosto, nie jest zgięty ku dołowi, tylko tak jak mówię, lekko w prawo. Czy będzie to przeszkadzało partnerce? Czy da się go jakoś samemu wyprostować?

Proszę o szybką odpowiedź,pozdrawiam.
 

tymek

New member
Jeżeli nie sprawia bólu to skrzywienie i nie jest ono pod zbyt wielkim kątem to nie powinno Ci to przeszkadzać. Nie każdy facet ma prostego jak poziomica :)
Zabieg w zależności gdzie mieszkasz to k oszt w przedziale 800 - 1200zł. Tego samego dnia idziesz do domu z zaleceniami od lekarza jak teraz dbać o ptaka. Niech Cię nie dziwi wygląd penisa po zabiegu. To normalna reakcja organizmu. Uwierz mi, że też miałem takie myśli, że to źle wygląda. Jestem bodajże 24 dni po zabiegu i nie widać już żadnych ran, nie ma opuchlizny, pozostaje teraz tylko ćwiczyć napletek.
Nie wiem do końca co może być powodem tego, że Ci do końca stać. Być może świadomość, że nie jesteś sprawny odbiera Ci pewność siebie i stąd taki efekt.
 

Adiemus

New member
Skrzywienie jest niewielkie, nie boli kompletnie. Jedyny ból, to taki, iż przy pełnym wzwodzie boli mnie przyrodzenie, a konkretnie skóra, tak jakby ptak chciał sie pokazać cały a nie mógł.
Przez te 24 dni były jakieś powikłania z Twoimi genitaliami?
Czy chodzi się przez ten okres do szkoły czy lepiej zostać w domu?
Uważasz, że zabieg został wykonany poprawnie?
 

tymek

New member
Dokładne odpowiedzi na te pytania znajdziesz w moim wątku w dziale po zabiegu. Generalnie byłem nawet pewny na 99%, że sie zabieg nie udał, a następnego dnia ściągłem napletek. Także czas i jeszcze raz czas to najważniejsze by ocenić robotę lekarza.
Ja miałem 4 dni wolnego, a potem do pracy wróćiłem.
Na chwilę obecną uważam, że wszystko jest ok tylko trzeba dalej ćwiczyć napletek. Za miesiac mam kontrolę jeżeli będzie coś nie tak to moge iść pod skalpel :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
R Stulejka całkowita i lekkie skrzywienie prącia. Zabieg 2in1 Stulejka 3
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1

Podobne tematy

Do góry