• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka czy wędzidełko? A może i to i to.

HappyNewYear

New member
Nie jestem pewny.
W stanie spoczynku wygląda to tak:
W stanie spoczynku jestem w stanie ściągnąć napletek tak
W czasie wzwodu wygląda to już tak
Dalej się boje ściągnąć, nie wiem czy nie powstanie załupek. Zasadniczo we wzwodzie muszę powoli ściągać. W czasie stosunku oralnego czasem boli, innego nie próbowałem, ale myślę, że będzie to problem.

Pytanie czy ktoś z was wie co tu jest przyczyną problemu? Stulejka czy wędzidełko? Czy tylko zabieg pomoże?
 

NapletonBonaparte

Active member
To chyba nie jest pełen wzwód, a o takim pół-wzwodzie nie ma co pisać.

Według mnie wędzidełko na bank, bo nawet widać jakie jest czerwone i podrażnione.

A czy napletek - to musi obejrzeć urolog specjalista. Skąd jesteś? Może polecimy kogoś
 

Trolo

Well-known member
Skoro miałeś oral robiony to panna zsunęła napleta czy nie? Jeżeli tak to zrobiła to we wzwodzie.
Załupek powstaje w spoczynku jak masz bardzo wąski napletek i zsuniesz go za żołędzia. Więc u Ciebie załupek nie wystąpi, bo jak widać w całkowitym spoczynku zsuwasz napletek.
W czasie wzwodu zsuniesz dalej napletek i wskoczy on za żołędzia i tam będzie sobie siedział. I tak pewnie stało się podczas oralu. Nie każdy wie, ale oral daje inne doznania niż ktoś sobie zakłada.
Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie co powoduje ten dyskomfort/ból?
Zakładam, że dotychczas masturbowałeś się bez zsuwania napletka poza żołędzia i stąd taki dyskomfort się pojawia. Wędzidełka bym się jakoś nie czepiał zbytnio bo wygląda normalnie nie jest jakoś napięte super. Spróbowałbym przez miesiąc codziennie naciągania/masturbacji/ćwiczeń napletka we wzwodzie przez około 20-30 min i jeżeli to nie pomoże to wtedy możesz myśleć o zabiegu.
 

Trolo

Well-known member
Dokładnie panie. Dlatego polecam zastosować to co Ci pisałem wyżej. Jeżeli nie pomoże to wtedy decyzja należy do Ciebie co dalej.
 

Podobne tematy

Do góry