• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka czy krótkie wędzidełko

jankowalewski

New member
Witam. Mam pytanie - Czy fałd skóry który znajduje się pod żołędziem w stanie wzwodu jest normalny u osób nieobrzezanych? Zastanawiam się czy mam stulejkę. Dodam, że napletek w stanie spoczynku jak i we wzwodzie mogę odciągać.
 

jankowalewski

New member
I czy normalne jest, że bez nawilżenia ściąganie napletka w stanie wzwodu tzw. na sucho, że po tym występują ranki na napletku? Czy to normalne czy świadczy i stulejce?
 

flader

Active member
Raczej normalny. Stulejka jest wtedy gdy nie możesz ściągnąć napletka, szczególnie we wzwodzie. Co do ranek, ciężko stwierdzić - może po prostu skóra jest sucha i pęka, jak każda inna. Bez zdjęć za wiele ci powiedzieć nie możemy.
 

Trolo

Well-known member
Ten fałd jest normlany. To jak on się układa zależy od nawilżenia, długości napletka. Jeżeli napletek podczas spoczynku i wzwodu zsuwasz to nie masz stulejki.
Co do powstawania ranek to ciężko powiedzieć co u Ciebie je powoduje. Może napletek zsuwasz, ale jest bardzo ciasny stąd powstają ranki?
 

jankowalewski

New member
Zsuwam napletek zarówno w stanie spoczynku jak i wzwodu, wiadomo że w
wzwodzie jest ciężej natomiast jak delikatnie pomogę to napletek zsuwa się w dół bez problemów
 

Trolo

Well-known member
Tak jak było wspomniane stulejka to niemożność zsunięcia napletka w spoczynku, wzwodzie lub w tym i tym stanie. Możesz mieć np. wąski napletek co można podciągnąć pod stulejkę częściową. Lecz taki stan można jeszcze rozciągnąć.
O jakim nawilżeniu mówimy? Co nawilżasz, że nie powstają rany? Może masturbujesz się "za ostro"?

To tym bardziej podejrzewam, że masz wąski napletek albo bardzo wrażliwą skórę.

W pierwszej kolejności musza się zagoić te ranki, a potem zsuwanie napletka we wzwodzie z uprzednio nawilżonym penisem, żeby minimalizować tarcie i podrażnienia.
 

Podobne tematy

Do góry