• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Stulejka co myślicie?

Anonimek90

New member
Witam, mam kilka pytań. Mianowicie, jak widać mam stulejkę. Jest ona wrodzona, wydaje mi się całkowita, mimo, że pod gorąca wodą w spoczynku napletek schodzi to we wzwodzie jest tak jak widać. W pon mam wizytę u chirurga, pewnie obejrzy doradzi ale pierw chciałem usłyszeć zdanie znajomych po fachu 😅 Sporo czytałem tutaj na forum i wiem, że każdy wacek jest inny i nie ma co porównywać ale może doradzicie wstępnie co wybrać i co będzie najlepsze? Obrzezanie całkowite wygląda w sumie estetycznie, wiadomo zależy od metody i specjalisty ale wolałbym mieć problem z głowy, z kolei znów słyszałem różne historie o traceniu wrażliwości, chęci itd. Na pewno wiecie więcej, po zdj myślicie że plastyka napletka wystarczy? Kolejna kwestia, czy po pozbyciu się stulejki, długość może się zwiększyć biorąc pod uwagę że napletek hamuje żołądź, który nie może wyjść dalej? Bo wydaje mi się wizualnie mały, mimo że tam mieści się w tym przedziale 14-15cm. Przewinęły mi się też sposoby pozbycia problemu, za pomocą lasera, staplera czy też tradycyjną metodą, która zostawia najmniejsza blizne i będzie najlepsza? Wybaczcie za taki wywód, ale trochę się stresuje i chciałbym mieć mały pogląd na sytuację.
 

Trolo

Well-known member
Myślę, że pójdź do lekarza i po prostu zapytaj co jego zdaniem będzie dobre, jaki zabieg Ci proponuje. Zapytaj o style obrzezania i metody. To nie jest operacja wycięcia wyrostka, tylko tutaj jest wiele możliwości. Każdy zabieg niesie ze sobą ryzyko, powikłania i konsekwencje. Musi to po prostu ktoś dobrze zrobić i wiedzieć co robi.
 

MKD

Active member
Moj przy calkowitej sie powiekszyl przy max erekcji.

mam calkowite high tight, problemow z erekcja nie ma, z czuciem i doznaniami tez nie. Moge dojsc nawet w 2 minuty jak sie postaram. Jedynie co do mastrubacji sie nie wypowiem.

co do estetyki to wiadomo, ze penis po calkowitym wyglada o wiele lepiej szczegolnie przy cieciu low ale tutaj ludzie rzeczywiscie skaraza sie na problemy z doznaniami.

ja polecam walnac calkowite i miec pewnosc ze problem z glowy. NajwazniejsE to wybrac dobrego specijaliste, ktory nie spierdoli roboty. Ten zabieg robi sie tylko raz wiec nie ma co zalowac kasy
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
D Stulejka Czynnościowa Stulejka 35
M Stulejka a badania moczu Stulejka 1
K stulejka a seks Stulejka 1
P Stulejka seks w prezerwatywie Stulejka 2

Podobne tematy

Do góry