• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Słaba erekcja, grudki perliste, rozmiar. Proszę o pomoc

mlodychlopak

New member
Czołem Panowie!
Mam 24 lata. Miałem kiedyś stulejkę całkowitą, którą sobie wyćwiczyłem w wieku 15 lat. Mam dość długi napletek ale podwijam go i penis wygląda praktycznie jak obrzezany. Zastanawiam się nad zabiegiem obrzezania bo czuję, że dodało by mi to pewności siebie.

Problem jest taki że penis jest mały. 5 cm w spoczynku i 12 cm jak się powiększy.
Drugim problemem jest to że penis nie staje. Powiększa się, robi się twardy, sztywny ale jest w dół. Trzeba się mocno napinać żeby się delikatnie podniósł ale nie wiele to daje. Po dosłownie kilku sekundach penis opada. Staram się go nosić do góry w bokserkach żeby się odginał w górę ale i tak po chwili opada w bokserkach w dół.
Trzecim problemem są grudki perliste. Czy jest szansa że one same znikną? Ewentualnie ma ktoś jakieś domowe sposoby na to?

Bardzo proszę o wyrozumiałość i będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc. Bardzo boję się pójść do lekarza czy urologa. Wyniki badań z krwi są okej. Dodam że mam nadwagę i pracę siedzącą. Masturbuję się od 10 roku życia. Masturbacja była codziennie, nawet często kilka razy dziennie. W ostatnim czasie (2/3 miesiące) staram się ograniczyć to do 2/3 razy w tygodniu. Jeśli chodzi o dietę to jem wszystko. Mam bardzo dużo stresu i nerwicę. Nie wiem czy te informacje do czegoś się przydadzą ale być może coś jest powiązane z moim problemem z erakcją. Nigdy nie uprawiałem sexu ze względu na ten problem.

Z góry dziękuję za pomoc. Chętnie porozmawiałbym z kimś na fb czy sms.
 

toastt

Well-known member
Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie. Być może nie staje Ci właśnie przez te stresy, nerwicę i pracę siedzącą - która powoduje ucisk okolic prostaty. Pomyśl też nad jakaś zmianą w swoim życiu, bo nawet lekkie nadciśnienie w twoim (i prawie że moim) wieku nie jest normalne... Będą z tego w przyszłości kłopoty. Jak schudniesz to i penis wizualnie będzie większy, bo trochę go odkryje zmniejszenie tkanki tłuszczowej wokół. Grudki perliste same nie znikną, ale można je elegancko usunąć laserem. Nie masz się czego wstydzić u lekarza. Jak się już raz przełamiesz, to (ewentualne) następne wizyty będą już na luzie. Uwierz mi, że każdy urolog widział w swoim życiu tyle penisów i ogólnie ludzkich ciał, że twoje nie zrobi mu różnicy. Dla niego to chleb powszedni jak dla listonosza roznoszenie listów. Na pewno lekarz lepiej Ci doradzi niż my tutaj.
 

Podobne tematy

Do góry