• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w lewo

QQrydza

Member
Witam,
Czy kwalifikuje się to pod zabieg? Czy to moje jakieś obawy?
Prostując ręka wygląda w miarę dobrze, bólu nie odczuwam,l
 

RTHadzaj

Active member
Skrzywienie jest widoczne, ale chyba lepsze takie niż w dół, bo jest mniejsza szansa ze ci się złamie, wydaje mi się, ze jak już wejdziesz do srodka i z niego nie bedziesz wychodził to spokojnie jest okej, ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz
 

QQrydza

Member
Masz/ miałeś podobne ? Czy mowisz z doswiadczen uzytkownikow? Moge jakies zdjecia podeslac dodatkowe, generalnie przy nie pelnym wzwodzie i wyprostowaniu jest bardzo okej wrecz, ale przy pelnym bez prostowania reka mocno w lewo skreca niestety
 

Łukasz1994

New member
Masz/ miałeś podobne ? Czy mowisz z doswiadczen uzytkownikow? Moge jakies zdjecia podeslac dodatkowe, generalnie przy nie pelnym wzwodzie i wyprostowaniu jest bardzo okej wrecz, ale przy pelnym bez prostowania reka mocno w lewo skreca niestety
Ja miałem bardzo podobne skrzywienie. Z tym, że jeszcze większe. Jeśli masz obawy i jeszcze nie współżyłeś, to możesz zakupić sztuczną pochwę i na niej potrenować. Ja tak zrobiłem, gdy partnerki jeszcze nie miałem i moje skrzywienie mocno utrudniało "robotę". Później podczas normalnego stosunku było tak samo i partnerka odczuwała dyskomfort. Dodam, że też mogłem wyprostować penisa ręką, ale ścianki pochwy nie są z żelaza i niestety wewnątrz on się magicznie nie wyprostuje. Zdecydowałem się w końcu na zabieg u dr. Huberta Kuźniara i jestem bardzo zadowolony z rezultatu. Penis jest praktycznie prosty. W tym tygodniu będę miał zdejmowane szwy, jak się wszystko zagoi to wrzucę zdjęcia.
 

QQrydza

Member
Ja miałem bardzo podobne skrzywienie. Z tym, że jeszcze większe. Jeśli masz obawy i jeszcze nie współżyłeś, to możesz zakupić sztuczną pochwę i na niej potrenować. Ja tak zrobiłem, gdy partnerki jeszcze nie miałem i moje skrzywienie mocno utrudniało "robotę". Później podczas normalnego stosunku było tak samo i partnerka odczuwała dyskomfort. Dodam, że też mogłem wyprostować penisa ręką, ale ścianki pochwy nie są z żelaza i niestety wewnątrz on się magicznie nie wyprostuje. Zdecydowałem się w końcu na zabieg u dr. Huberta Kuźniara i jestem bardzo zadowolony z rezultatu. Penis jest praktycznie prosty. W tym tygodniu będę miał zdejmowane szwy, jak się wszystko zagoi to wrzucę zdjęcia.
Troche mnie zmartwiles nie powiem, dlugo czekals na zabiegu u Kuzniara?
 

Łukasz1994

New member
Każdy przypadek jest inny, więc najlepiej zawsze się upewnić czy faktycznie będzie wymagał ingerencji chirurgicznej. Ja byłem na wizycie we wrześniu zeszłego roku. Moje skrzywienie zakwalifikowało się do operacji na NFZ. Zaproponowano mi termin na początek stycznia, ale wtedy mi nie pasowało i musiałem przesunąć. Ostatecznie miałem operację 29 marca. Jeśli chciałbyś prywatnie, to około miesiąca oczekiwania. Koszt bodajże 4 tysiące, nie wiem ile w chwili obecnej. Ja nie miałem parcia, żeby to zrobić jak najszybciej, więc zaczekałem na zabieg na NFZ. Opłacamy składki na tych złodziei, więc jeśli jest okazja, to czemu nie skorzystać hehe. Oczywiście o tym, czy masz na tyle duże skrzywienie by się zakwalifikować, decyduje sam dr. Kuźniar. Wysyłasz mu zdjęcia, a później wizyta.
 

Mordred

Member
Skrzywienie wydaje się w normie i nie powinno ci to jakoś bardzo przeszkadzać. Warto się przejsc do urologa, żeby się upewnić - lepiej nie iść pod nóż jak nie trzeba, a krzywy odpowiednio użyty może zdziałać wiele ;)
 

Forestgump

New member
Ja miałem bardzo podobne skrzywienie. Z tym, że jeszcze większe. Jeśli masz obawy i jeszcze nie współżyłeś, to możesz zakupić sztuczną pochwę i na niej potrenować. Ja tak zrobiłem, gdy partnerki jeszcze nie miałem i moje skrzywienie mocno utrudniało "robotę". Później podczas normalnego stosunku było tak samo i partnerka odczuwała dyskomfort. Dodam, że też mogłem wyprostować penisa ręką, ale ścianki pochwy nie są z żelaza i niestety wewnątrz on się magicznie nie wyprostuje. Zdecydowałem się w końcu na zabieg u dr. Huberta Kuźniara i jestem bardzo zadowolony z rezultatu. Penis jest praktycznie prosty. W tym tygodniu będę miał zdejmowane szwy, jak się wszystko zagoi to wrzucę zdjęcia.
Wiesz jaką metodą dr Kuźniar przeprowadzał zabieg ?
 

Forestgump

New member
Tak , niedługo podejmuje się zabiegu. U Ciebie jak sytuacja wszystko elegancko po czasie ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry