• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Skrzywienie w lewo - ocena

Pabloo

New member
Witam. Proszę o ocenę mojego skrzywienia. Jeśli zdecydowałbym się na dr. Kuźniara i zabieg na NFZ jak najlepiej to zrobić. Umówić się u niego na prywatna wizytę i on wystawia skierowanie do szpitala ? Z góry dziękuje
Tak wiem że jest za krótkie wędzidełko co tez zapewne trzeba będzie skorygować.

link do zdjęcia ;
 

Trolo

Well-known member
Czy to az tak duże skrzywienie to nie wiem, ale jak pokażesz dkktorkowi to on oceni. Jestes w stanie reka naprostowac w pelnym wzwodzie?
Wedzidelka nawet nie widać bo napletka nie zsunaleś.
 

Pabloo

New member
Nie nie jestem w stanie wyprostować ręką. Napletek bardzo ciężko schodzi w pełnym wzwodzie natomiast w spoczynku wędzidełko wygląda tak
 

Trolo

Well-known member
Może powodem jest zwężony napletek, albo brak nawilżenia między napletkiem a żołędziem. Musisz to sprawdzić sobie. Wędzidełko w spoczynku jest można powiedzieć ok, ale tu nie o spoczynek chodzi. Widać przewężenie poniżej żołędzia i to pewnie ono we wzwodzie powoduje problemy. Gdy próbujesz zsunąć we wzwodzie na nawilżeniu to powstaje pierścień podczas przechodzenia przez żołędzia?
Tak czy siak gdy pójdziesz na konsultację odnośnie skrzywienia to podczas zabiegu prostowania robią od razu obrzezanie, bo taka jest technika operowania. Poczytaj sobie o metodach prostowania to się wszystko dowiesz.
 

amenek5

Active member
Może powodem jest zwężony napletek, albo brak nawilżenia między napletkiem a żołędziem. Musisz to sprawdzić sobie. Wędzidełko w spoczynku jest można powiedzieć ok, ale tu nie o spoczynek chodzi. Widać przewężenie poniżej żołędzia i to pewnie ono we wzwodzie powoduje problemy. Gdy próbujesz zsunąć we wzwodzie na nawilżeniu to powstaje pierścień podczas przechodzenia przez żołędzia?
Tak czy siak gdy pójdziesz na konsultację odnośnie skrzywienia to podczas zabiegu prostowania robią od razu obrzezanie, bo taka jest technika operowania. Poczytaj sobie o metodach prostowania to się wszystko dowiesz.
Zgadzam się z kolegą , ja rowniez miałem stulejke niepełna i odniosłem wrażenie ze po zabiegu penis sam jakby sie wyprostował , zapewne jest to tak jak kolego wyzej pisze ze napletek blokuje jakby penisa przez co on sie wykrzywia, podzielam jego zdanie i moze wpierw zająłbym sie napletkiem i wedzidełkiem ,i wtedy może byc w porzadku
 

Trolo

Well-known member
Ale ja nie napisałem, żeby zajął się najpierw napletkiem.... Jemu chodzi o skrzywienie i moja odpowiedź dotyczy najpierw tego, że ciężko schodzi mu we wzwodzie i potem odnośnie skrzywienia jak się chłopak już interesuje tym tematem to wie albo się dowie jakie są metody dostępu do prostowania czyli denudacja, dostęp podłonowy lub prąciowo-mosznowy. Wszystko zależy od tego jakie jest skrzywienie i czy pacjent chce być obrzezany podczas tego zabiegu czy nie wyraża zgody. Tym bardziej, że nie jest w stanie wyprostować go ręką więc nie uwierzę, że rozciągliwa skóra skrzywia na tyle penisa w bok.
 

Podobne tematy

Do góry