• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Siny żołądź od dołu po zabiegu plastyki i wydłużeniu wedzidełka

lolipop8884

New member
Cześć , jakieś 6 miesiecy temu robiłem plastyke napletka , a w zeszły piątek wydłużenie wedzidełka. Lekarz po plastyce napletka zalecił smarowanie kremem na blizny żeby rozluznić skóre i tak właśnie robiłem ale problemem było wędzidełko , bo przy wzwodzie blokowało całkowite zejście napletka więc zdecydowałem się na kolejny zabieg czyli wydłużenie wędzidełka. Jestem obecnie 3 dzień po zabiegu i wszystko ładnie się goi ale problemem jest kolor żołędzia od dołu. Jak na zdjęciu widać jest siny i troche boli jak dotykam. Lekarz stwierdził ,że kolor taki jest , bo po zabiegu plastyki skóra nadal była spięta , a do tego za krótkie wędzidełko również wszystko uciskało.
Jest może jakiś sposób na to sinienie czy po prostu musze czekać aż samo zejdzie?


https://pl.wikipedia.org/wiki/Żołądź_(anatomia)

 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nic ci nie jest. Poczekaj jakiś czas niech się wszystko wygoi i wróci do normy, jak za miesiąc będzie dalej taka różnica w kolorze to udaj się do lekarza na konsultacje. I wrzucaj zdjęcia z różnych stron, 4 dales i każde takie samo tak naprawdę
 
Ostatnia edycja:

lolipop8884

New member
Tylko ,że taki kolor mam już od ponad miesiąca wiec nie wiem czy iść do lekarza czy czekać az sie wygoi wędzidełko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Podobne tematy

Do góry