• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Sinienie

pk093

New member
Witam, od jakiegos czasu zauważyłem że żołądz np. po oddaniu moczy lub po długim "odpoczynku" robi sie nieco siny tzn, pojawiają sie na nim sine plamki, stulejki razczej nie mam bo napletek schodzi mi za żołądz a problem pojawia się nie tylko po jego sciagnieciu, czy ktos z was tak ma lub mial?

Nie odczuwam zadnych ucisków, napletek przykelja sie do zoledzia, ale to raczej dlatego ze jest on suchy bo zaczalem go dokladnie myc i zapewne wymylem resztki moczu i mastki, schodzi po poslinieniu lub namoczeniu.

czekam na odpowiedz
 

bobek32

New member
Hm ja też mam czasem sinego zoledzia ale w moim przypadku jest to chyba przez nacisk napletka na zoladz..(bo tylko w tym miejscu jest troche siny)

Co do czestego mycia malego to gdzies wyczytalem ze mastka ma swoje zadanie - nawilza zoledzia...
Po przez czeste mycie osusza sie malego i moga powstawac "drobne" stany zapalne..... Szczegolnie po myciu mydlem...
 

kastroo

New member
to ja tez sie podepne pod pytanie bardziej w kierunku mycia itd...jak to jest sprzet myje 1-2 rzy dziennie i wycieram po kazdym siusiu no i zoladz jakis taki wysuszony, a napletek sie przykleja do niego co jest czasem troche nieprzyjemne...

jak to u was wyglada?
 

kastroo

New member
tylko ze ja szukam sposbu zeby na stale zaradzic a nie na chwile jak sprzet posmarowany :/
jakies konkretne masci Ci przychodza do glowy?
 

forest

New member
Nie doczytałeś do końca ;)
Kod:
 ale ta, która jest używana do produkcji kosmetyków ma pochodzenie syntetyczne

Wskazania contractubexu

Blizny ograniczające ruch, powiększone (hipertro-ficzne), obrzmiałe (o kształcie bliznowca) oraz nieestetyczne blizny pooperacyjne, po amputacjach, blizny pooparzeniowe i powypadkowe

Usztywnienie stawów (przykurcz) np. palców (przykurcz Dupuytrena), a także (urazowe) przykurczę ścięgien spowodowane urazami oraz kurczeniem się blizny.

Chyba ze jesteś akurat po zabiegu i to sotusujesz, bo kupowanie tej masci w innych celach mija sie z celem
 
Do góry