• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

ryzyko zapłodnienia

Szymon123

New member
mam mały problem który mam wrażenie siedzi tylko w mojej głowie ale mimo wszystko chce się poradzić. wczoraj uprawiałem seks z kobietą i wsadziłem penisa na max 10 sekund bez gumy. dziewczyna ma dni płodne a owulacja przypada na piątek. myślicie że jest szansa na zapłodnienie? nigdy nie widziałem u siebie płynu ejakulacyjnego a słyszałem że nie każdy go ma. stresuje sie bo na dziecko gotowy nie jestem ponieważ oboje nie jesteśmy pełnoletni a test dopiero za 2 tygodnie przed miesiączką. wiem że wynika to z mojej własnej głupoty lecz w tym wieku myślę ze bardziej myśli sie penisem niż głową.
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli nie jest się gotowym na dziecko to albo się stosuje antykoncepcję, która nigdy nie daje 100% pewności, albo się nie uprawia seksu. Włożenie na 10 sekund nie powinno spowodować zapłodnienia. Z tym testem to olekf646 wypalił, tak samo z tą tabletką... .
 

olekf646

Active member
To że nie powinno spowodować to wiadomo,ale nie powinno a nie może to co innego,test kosztuje grosze i nie jest to żadne wypalenie grubszego kalibru,chyba że ktoś lubi się bawić potem w usuwanie dzieci którego u nas nie można i narazać się a zbędny stres
 

Szymon123

New member
Jeżeli nie jest się gotowym na dziecko to albo się stosuje antykoncepcję, która nigdy nie daje 100% pewności, albo się nie uprawia seksu. Włożenie na 10 sekund nie powinno spowodować zapłodnienia. Z tym testem to olekf646 wypalił, tak samo z tą tabletką... .
szanse są małe to wiem ale wolałem to usłyszeć żeby sie tym nie stresować
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry