• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ryzyko zapłodnienia

kuba987

New member
Witam! Chciałem zasięgnąć waszej opinii w pewnej sprawie. Dziś w nocy z moją lubą pod wpływem chwili kochaliśmy się przez chwile bez zabezpieczenia, później odbyliśmy pełny stosunek w prezerwatywie ale chciałbym was zapytać o to jakie jest ryzyko zapłodnienia w tym przypadku. Stosunek nie trwał dłużej niż minutę, penis nie wchodził do pochwy więcej niż w połowie, nie pojawił się wytrysk, czy pojawił się preejakulat niestety nie mam pojecia. Z dziewczyną obliczyliśmy że owulacje ma za ok. 5 dni. Dziewczyna jest zmartwiona ze mogliśmy mieć pecha i dojść do zapłodnienia, czy jest sens w takim przypadku zdobywać receptę na tabletkę dzień po, czy raczej powinno być wszystko w porządku?
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Niektórzy się latami starają, szukają przyczyny, a inni z byle kim i byle gdzie zachodzą, więc to nie zasada.
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli pojawia się preejakulat to ryzyko jest zawsze. Małe ale jest. Dlatego jeśli się nie planuje, albo nie jest gotowym na dziecko to albo guma od razu na penisa albo zabawy ręczni-ustne.
 

dandoo

Active member
ja dodam tylko: Przyjmuje się, że dni płodne to zwykle 3-7 dni przed owulacją oraz 2-3 dni po owulacji, pozostały czas uznaje się za potencjalnie niepłodny. i jestem zdania jak wyżej nie baw się skoro nie jesteś gotowy, koniec kropka. potem dziecko nie jest niczemu winne ;) pierw głowa potem penis. nie myśl na odwrót.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
E tam. Kto za młodu nie ruchał bez zastanawiania się czy jest to bezpieczne, niech pierwszy rzuci kamieniem ;)
 

dandoo

Active member
nie ma co rzucać, ale są tacy teraz byście to nazwali staromodni czy ciemnogród a ja nazywam to lojalnością i zasadami. ja do takich się zaliczam. więc odpowiadając Ci @dieselpower są tacy, sam znam innych, śmieszne że każdy chciałby mieć najlepiej dziewice a sam nie świeci cnotą ale to już inny temat. miłego dnia wszystkim
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ale co ma lojalność czy staromodnosc do seksu bez zabezpieczenia? Jak jest chcica to się nie myśli jak to się może ewentualnie skonczyc. Wiele razy za młodego człowiek pukał bez gumy a później stresik czy się przypadkiem nie zapylilo. My o wpadce a ty wyskakujesz z dziewicami :LOL:
 
Ostatnia edycja:
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Ryzyko zakażenia po obrzezaniu Po zabiegu obrzezania 9
M Jaka jest szansa zapłodnienia w wieku 33 lat Męskie sprawy 5

Podobne tematy

Do góry