• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozmiar penisa

grzegorz2008

New member
Witam. Mam 14 lat i 7 miesięcy, bardzo się niepokoję rozmiarem mojego penisa. A mianowicie ma on 2 cm w spoczynku a 12-13 cm we wzwodzie, chciałbym wiedzieć dlaczego jest aż taka duża różnica... Liczę na szybką odpowiedż, pozdrawiam.
 

grzegorz2008

New member
Witam. Mam 14 lat i 7 miesięcy, bardzo się niepokoję rozmiarem mojego penisa. A mianowicie ma on 2 cm w spoczynku a 12-13 cm we wzwodzie, chciałbym wiedzieć dlaczego jest aż taka duża różnica... Liczę na szybką odpowiedż, pozdrawiam.
Dodam jeszcze, że byłem u urologa i nie stwierdził niczego. Czy jest może jakiś sposób na powiększenie penisa w spoczynku?
 

Trolo

Well-known member
Czasami powodem takiego stanu rzeczy jest otyłość albo znajdujący się tłuszcz dziecięcy na wzgórku łonowym. W okresie dojrzewania powinien on zniknąć a i penis na pewno urośnie jeszcze w spoczynku. Metody powiększenia to pewnie polegające na rozciąganiu ale i można wiele stracić bo można sobie uszkodzić penisa także moim zdaniem gra nie warta świeczki.
 

grzegorz2008

New member
Czasami powodem takiego stanu rzeczy jest otyłość albo znajdujący się tłuszcz dziecięcy na wzgórku łonowym. W okresie dojrzewania powinien on zniknąć a i penis na pewno urośnie jeszcze w spoczynku. Metody powiększenia to pewnie polegające na rozciąganiu ale i można wiele stracić bo można sobie uszkodzić penisa także moim zdaniem gra nie warta świeczki.
Przyznam, mam otyłość 2 stopnia, ale nie sądziłem że to będzie powodem. Czy jeśli w rok schudnę do prawidłowej wagi, czy mam jeszcze szansę na normalnego penisa w spoczynku? Jest to bardzo uciążliwe bo wstydzę się rozebrać do bielizny na wf-ie. Przyznam też, że mam już od dawna mutację, włosy pod pachami oraz łonowe.
 

Zib33

Active member
Czy jeśli w rok schudnę do prawidłowej wagi, czy mam jeszcze szansę na normalnego penisa w spoczynku?
Na pewno się poprawi - penis nie jest przymocowany do zewnętrznej powierzchni ciała, tylko głęboko do kości łonowych. Tam się zaczyna. Potem, żeby wyjść na zewnątrz musi się "przebić" przez warstwę mięśni i właśnie tkankę tłuszczową. Więc w pewnym uproszczeniu każdy centymetr brzucha więcej to centymetr penisa mniej.
Więc schudnąć warto, i to nie tylko ze względu na centymetry męskości.

Wracając do oryginalnego pytania - rozmiar penisa w spoczynku potrafi się mocno różnić pomiędzy osobami. Angole nazywają to "growers" i "showers". W wzwodzie ten rozrzut jest dużo mniejszy i Twoje 12-13cm to zupełnie dobry wynik.
 

grzegorz2008

New member
Czy jeśli przy moim pierwszym razie w wieku 15 lat, wziąłbym jedną i ostatnią w życiu tabletkę na erekcję to stało by mi się coś? Jeśli nie to jakie tabletki najlepiej wybrać...
 

Trolo

Well-known member
Tabletka na erekcję nie zwiększy rozmiaru penisa. W twoim wieku działanie może być nieprzewidywalne, nawet i do bolesnego bardzo długiego wzwodu. Także nie eksperymentowałbym. Skąd ten zakładany wiek 15 lat i pierwszy seks? Masz świadomość, że to prawnie zabronione? Serio dzieci nie powinny się brać za seks bo jesteś bankowo niedojrzały na takie doznania.
 

Trolo

Well-known member
Legal czy nie 15 lat to się tasuje pod kołderką, a nie bierze za seks. Chyba ze chcesz zdobyć u kolegów jakiś respekt, że uprawiałeś seks, a tak na prawdę nie będziesz wiedział co się działo. Są sposoby masturbacji dające doznania takie jak seks. Są ludzie którzy traktują seks jak walenie konia, kobiety jak rzeczy pytanie czy chcesz się taki stać?
 

toastt

Well-known member
Dodam jeszcze, że byłem u urologa i nie stwierdził niczego. Czy jest może jakiś sposób na powiększenie penisa w spoczynku?
Sam byłeś u urologa? Jeśli tak, to czy w tej bajce były smoki?
Czy jeśli przy moim pierwszym razie w wieku 15 lat, wziąłbym jedną i ostatnią w życiu tabletkę na erekcję to stało by mi się coś? Jeśli nie to jakie tabletki najlepiej wybrać...
W jakim celu chcesz brać takie wspomagacze? Wzięcie środka na erekcję nie spowoduje, że penis trwale zwiększy swój rozmiar ani nie wpłynie na jego rozwój w przyszłości. Jeżeli w twoim wieku masz problemy z erekcją, to są one raczej natury psychicznej, a nie fizycznej.
Dodatkowo zastanawiam się skąd (legalnie) zdobędziesz środek na potencję. Jeżeli faktycznie masz 15 lat, to zalecam Ci trzymać się z daleka od środków na potencję i odpuścić sobie seks do czasu, aż prócz ciała dojrzeje Ci psychika do takich spraw.
 

Mateusz1999

Active member
Nie wiem czy wiesz ale 13cm to średnia krajowa podobno, rozmiarem bym sie nie przejmował bo jest w porządku (polecam nie sugerować sie filmami dla dorosłych), poza tym jesteś jeszcze na etapie dojrzewania płciowego i on jeszcze coś może urosnąć. Jesteś zdrowy i wszystko z Tobą w porządku :D
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Przy okazji rzucania wagi, to najpóźniej schodzi ona właśnie z okolic podbrzusza, więc czeka Cię dużo pracy.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry