• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Rozciągliwość blizny po zabiegu

Zbychuu

New member
Cześć, jestem 5 dni po zabiegu wydłużania wędzidełka. Mój przypadek nie był jakiś ekstremalny. Przed zabiegiem mogłem normalnie zarówno w spoczynku jak i w zwodzie ściągać napletek poniżej rowka, ale nie na maksa. Jestem po zabiegu te 5 dni i w spoczynku mogę ściągać napletek na maksa, ale w wzwodzie jeszcze do pełnego ściągnięcia brakuje troszkę tak żebym nie czuł napięcia.

Moje pytanie jest następujące:
Czy wędzidełko jeszcze się rozciągnie, czy na tym etapie (5 dni po zabiegu) to już jest maks?
 

Trolo

Well-known member
Blizna skróci trochę pozostałość po wędzidełku. Będziesz musiał trochę nad nia popracować i musiałbyś teraz nosić całkiem naciągnięty napletek w dół. Ja rozciągałem dopiero po zabiegu i zajelo mi to około miesiąca.
 

Zbychuu

New member
Blizna skróci trochę pozostałość po wędzidełku. Będziesz musiał trochę nad nia popracować i musiałbyś teraz nosić całkiem naciągnięty napletek w dół. Ja rozciągałem dopiero po zabiegu i zajelo mi to około miesiąca.

Czyli będzie dało rozciągnąć się bardziej od tego co jest teraz, tak?
 

Podobne tematy

Do góry