• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pytanie odnosnie czulosci żołedzia po obrzezaniu

Blablabla99

New member
Czesc. Mocno zastanawiam sie nad wykonaniem zabiegu obrzezania (z powodow stulejki), jednak przestraszylem sie tym, ze w internecie znajduje sie mnostwo informacji na temat tego, ze po zabiegu zoladz przyzwyczaja sie do bycia w ciaglym kontakcie z ubraniami i traci swoja czułosc, przez co analogicznie traci sie w jakims stopniu przyjemnosc z uprawiania seksu. Zamiast dalej szperac w internecie postanowilem zapytac was - osoby, ktore sa juz po obrzezaniu i moga sie wypowiedziec na ten temat.
 

amenek5

Active member
No kolega zapytał dobrze, czy masz przyjemnośc podczas sexu ze stulejka. Z góry mogą wnioskować że wątpliwa sprawa. Co do samego tematu. Coś prawdy w tym jest, niektórzy skarża się na mniejsze doznania, inni wrecz przeciwnie. Dodam tylko ze przy stulejce może dochodzić do nadwarżliwość zoledzia . Ja na swoim przypadku powiem ci że nie czuję różnicy, ale jest mi dużo lepiej bez napletka no i stulejki. Doznania mam mega ,no i co zauwazyłem potrafie wytrzymywać dłuzej. Ale moim zdaniem to dość indywidualna kwestia. Jeżeli masz stulejkę, w dość zaawansowanym stopniu, to przykro mi ale chyba nie ma innej metody niz obrzezanie. Czyli tak czy siak musisz to zrobić moim zdaniem
 

Long123

Member
No ja podobnie jak wyżej 5 miesięcy po zabiegu i nie narzekam na to by bylo mniej przyjemnosci podczas seksu, z stulejka nie byl on prawie wcale możliwy teraz jest zawsze w gotowości, co do długości stosunku to jest coraz lepiej na poczatku był z tym kłopot bo po powiedzmy 5-10 minutach było trudno dłużej to przeciągać, na dzień dzisiejszy mogę wytrzymac 2x dłużej, więc to też kwestia praktyki, nir ma co sie zastanawiać nad zabiegiem tylko go zrobić, to podstawa do udanego życia seksualnego.
 

Rafix18.

Member
Jeżeli masz stulejkę całkowitą czy częściową lub za krótkie wędzidełko to obrzezanie uwolni cię od tych wszystkich niedogodności, ciągnięcia bólu. Wiadomo trzeba się przyzwyczaić. Nie jestem obrzezany, ale dużo czytałem na ten temat. Mam leciutką stulejkę, która nie przeszkadza mi znacząco w seksie, ale zastanawiam się nad obrzezaniem stapplerem prywatnie. koszt ok. 2000zł
 

Podobne tematy

Do góry