• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Przedwczesny wytrysk po seksie oralnym

xfa10378

New member
Cześć,
Ostatnio zacząłem współżyć ze swoją dziewczyną, zaczęło się na oralu i z początku wszystko było super. Martwiłem się o to, że na początku będę krótko dochodził, ale zajmowało to 15-20 minut i w pełni mogłem cieszyć się doznaniami. Niestety ostatnio od razu przy kontakcie z buzią czułem, jakbym miał już skończyć. Tak naprawdę z jej ręką mógłbym dojść w 2-3 minuty. Aktualnie nie mogę w ogóle czerpać z tego przyjemności, doszło do tego dwa razy i za każdym razem czułem, że zaraz dojdę i zacząłem się jedynie stresować. Od kobiety mam pełne wsparcie, tylko jestem młody i to moje pierwsze kontakty, także byłbym bardzo wdzięczny za jakiekolwiek wsparcie. Dodam jeszcze, że tylko jak czuje kontakt z buzią to już nie mogę wytrzymać, co jest strasznie dziwne.
 

amenek5

Active member
Każdy ma różne okresy w zyciu. Podobnie jest i z tym. Bardzo duzo czynników wpływa na długość stosunku, od stresu po diete i wiele innych. Daj sobie trochę czasu i wyluzuj, moim zdaniem wszystko samo wróci do normy
 

Dawid88

Member
Tak technicznie Twój penis miał do tej pory kontakt z Twoją ręką, teraz to coś nowego. W głowie te wszystkie doznania to też coś nowego. To wszystko się po prostu dzieje.
 

xfa10378

New member
Czyli uważacie, że mi to minie? Tak mi się wydaję właśnie, że w głowie to wszystko jest nowe, ale zmartwiło mnie to, że dopiero za którymś razem przedwczesny wytrysk wystąpił, gdzie wcześniej nie było tego problemu. Może da się to przepracować jakoś w głowie, abym się nadmiernie nie podniecał już przed samym stosunkiem? Albo jakieś techniki, które pozwolą mi już teraz kontrolować lepiej orgazm? Czytałem o mięśniach kegla/oddychaniu, ale nie wiem czy jest to tego warte.
 

Dawid88

Member
Oczywiście to tak pół żartem pół serio, ale no może właśnie masz teraz pewien czas zwiększonego libido.
 

amenek5

Active member
Jesteś raczej młodym człowiekiem. Co za tym idzie hormony jeszcze ci buzują. Sex i te sprawy ostro cię nakręcają a co za tym idzie szybko dochodzisz. Spróbuj sie wyluzować, myślę ze musisz sam sobie wypracować w głowie to co chcesz osiągnąć. A druga sprawa. Życie to nie porno. Tutaj nie wytrzymujesz pół godziny ostrego oralu itp
 

pantomasz

New member
Jeśli sprawia ci to przyjemność, to nie ma nic złego w krótkim oralu. Możesz też zakładać gumkę, wtedy doznania są nieco mniejsze i powinno być lepiej.
 

bodek99

New member
Ja na początku miałem tak że dochodziłem w kilkadziesiąt sekund. Także nie jest chyba źle, z czasem się to wydłuża. Częstsza stymulacja pozwala na wydłużenie stosunku, ale najlepiej taka bez finału żeby się żołądź przyzwyczajał do dotyku. Przynajmniej u mnie tak to działało, pozdrawiam :)
 

Podobne tematy

Do góry