• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z napletkiem

Wierzba

New member
Witajcie. Otóż mam 17 lat. Pare miesięcy temu dowiedziałem się przypadkiem że moge mieć stulejke. Ponieważ napletek podczas erekcji samoczynie nie schodzi z żołedzia. Przestraszyłem się, jednak spróbowałem go ściągnąć udało się. Wcześnie zawsze masturbowałem się z przysłoniętym żołedziem.Odetchnełem z ulgą że wszystko jest w porządku. Od tego czasu zawsze masturbuje się z odsłoniętom główką. Jednak jak odprowadzam skóre poza żołędzia do rowku to napletek powraca na swoje miejsce. Aby jako tako nie wracał na żołedzia musi być pełna erekcja. I muszę masturbując się trzymać członka zaraz pod żołedziem. Nie wiem co z tym faktem robić. Nie miałem jeszcze pierwszego stosunku i nie wiem jak z tym problemem to będzie wyglądać.
Dodam jeszcze że czasem dolną część żołedzia mam bardziej czerwoną.
Niby to nie zagraża jakoś zdrowiu i życiu. Jednak może być kłopotliwe przy stosunku np. w gumce
Są na to jakieś metody? Jestem przygnębiony i załamany. Obawiam się ewentualnego zabiegu. Jeszcze nie było by gdzie, bo mieszkam na zadupiu. Daleko od większego miasta.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
A kto ci powiedzial ze mozesz miec przypadkiem stulejke? Kto ci powiedzial ze walenie gruchy ma wygladac tak jak to opisales? To nie regula ze trzeba z odslonietym. Rownie dobrze mozesz tak by napletek poruszal sie po grzybie. Wtedy tez zapewne rozwiaze sie problem czerwonego grzyba...
 

Wierzba

New member
A kto ci powiedzial ze mozesz miec przypadkiem stulejke? Kto ci powiedzial ze walenie gruchy ma wygladac tak jak to opisales? To nie regula ze trzeba z odslonietym. Rownie dobrze mozesz tak by napletek poruszal sie po grzybie. Wtedy tez zapewne rozwiaze sie problem czerwonego grzyba...
Może i masz racje. Jednak zauważyłem że napletkiem poruszającym sie po żoledziu szybciej dochodze. Niż sciągnietym.
Wszystko by było jeszcze ok. Tylko do załozenia gumy trzeba sciagnąc napletek. I obawiam się że może sie wracać na głowke pod gumką. Że ona na tyle nie sciśnie skóry. Ale wiem musze w końcu zaruchać to się wtedy przekonam 😃
 

Podobne tematy

Do góry