• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem z napletkiem przy wzwodzie

tajemniczy66

New member
Witam, mam 16 lat. Mam problem przyszedłem tutaj dlatego że jestem zielony w sprawach intymnych i nie mam większego pojęcia o swoim penisie.

Mój problem polega na tym, że napletek mogę odprowadzić w stanie spoczynku bez problemu, co prawda wtedy jest fałd skórny i po puszczeniu penisa napletek wraca na miejsce, przy wzwodzie przy próbie odprowadzenia napletka ściąga się do połowy żołędzia bez problemowo, jak chcę całkowicie to sprawia mi to odrobinę bólu i nie jest to raz dwa, co mi dolega i jakie mogę mieć działania podejmowane z urologiem jakbym przyszedł na wizytę?
 

Trolo

Well-known member
Twój problem to stulejka niepełna wynikająca z tego, że nie zsuwałeś do tej pory napletka podczas wzwodu. Proponuję zacząć od ćwiczeń napletka, jeżeli to nie przyniesie żadnego rezultatu to wtedy dopiero umówisz sie na wizytę do urologa w celu nie wiem obrzezania czy coś innego stwierdzi urolog.
 

tajemniczy66

New member
Twój problem to stulejka niepełna wynikająca z tego, że nie zsuwałeś do tej pory napletka podczas wzwodu. Proponuję zacząć od ćwiczeń napletka, jeżeli to nie przyniesie żadnego rezultatu to wtedy dopiero umówisz sie na wizytę do urologa w celu nie wiem obrzezania czy coś innego stwierdzi urolog.
Jakie ćwiczenia masz na myśli?
 

Mateusz1999

Active member
Kiedyś czytałem że ludzie w takich przypadkach naciągają napletek we wzwodzie w ciepłej wodzie, nie wiem ile w tym prawdy ale możesz popróbować, tylko nic na siłe!
 

Zib33

Active member
Ćwiczenia pomogą na sklejenia, częste u małych dzieci, gdzie napletka nigdy wcześniej nie ściągano. U 16-to latka wątpię, chociaż spróbować nie zaszkodzi. Ważne, to co powiedział kolega wyżej - nic na siłę, bo zrobisz mikropęknięcia, które jeszcze bardziej zacieśnią napletek.
 

Podobne tematy

Do góry