• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Problem pytanie, po obrzezaniu czesciowym

Skazany

Active member
Panowie mam problem po obrzezaniu czesciowym, juz mialem komplikacje serie antybiotykow. Czy ktos z was mial podobna sytuacje ktora zaistniala tutaj? 23 doba po zabiegu sprzet wyglada tak...
 

MKD

Active member
Kurewsko dziwnie xD powiedział ze to oponka.
a w wzwodzie jest ok? Ja mam delikatna opuchlizne/oponke. Kazdy ocenia to inaczej jednak 3 urologow ocenilo jako opuchlizne, ktora bez problemu zejdzie. W wzwodzie wyglada bardzo dobrze tylko te szwy i strupki sa.

Tzn nie wiem czy w ogole tak powinno byc, ze na lini szwow sa strupki
 

Skazany

Active member
a w wzwodzie jest ok? Ja mam delikatna opuchlizne/oponke. Kazdy ocenia to inaczej jednak 3 urologow ocenilo jako opuchlizne, ktora bez problemu zejdzie. W wzwodzie wyglada bardzo dobrze tylko te szwy i strupki sa.

Tzn nie wiem czy w ogole tak powinno byc, ze na lini szwow sa strupki
Ok to znaczy jak? Staram sie nie miec wzwodow, dzis dopiero 23 doba, wzwod zobacze jak bedzie po szwach. Poka co tam masz?
 

MKD

Active member
Ok to znaczy jak? Staram sie nie miec wzwodow, dzis dopiero 23 doba, wzwod zobacze jak bedzie po szwach. Poka co tam masz?
odszukaj w moich postach, tam mam zdjecie w wzwodzie.

ogolnie to ja jestem dzisiaj 22 dzien po zabiegu i wzwod wywolywalem juz jakos 5 dni temu taki prawie maksymalny zeby obejrzec jak to wygada i stwierdzilem, ze jak odpadna szwy to mozna uzywac. Nawet wedzidelko sie zagoilo juz calkowiie bo tam sie zrobil strupek i dzisiaj odpadl a pod tym wygojone tylko, ze od dolu na lini szwow jeden sie zerwal jakis czas temu to tam sie jeszcze niestety goi ale ogolnie jest ok
 

Skazany

Active member
odszukaj w moich postach, tam mam zdjecie w wzwodzie.

ogolnie to ja jestem dzisiaj 22 dzien po zabiegu i wzwod wywolywalem juz jakos 5 dni temu taki prawie maksymalny zeby obejrzec jak to wygada i stwierdzilem, ze jak odpadna szwy to mozna uzywac. Nawet wedzidelko sie zagoilo juz calkowiie bo tam sie zrobil strupek i dzisiaj odpadl a pod tym wygojone tylko, ze od dolu na lini szwow jeden sie zerwal jakis czas temu to tam sie jeszcze niestety goi ale ogolnie jest ok
Mi sie wedzidelko zagoilo raz dwa, jedynie co teraz to czekac za tym obrzekiem do 3 msc lekarz powiedzial ze zejdzie. Moze wzwod wywolam jak mi szwy wyjdą, bo nie chce ich porozrywać juz mialem jeden nocny to jedna sie rozeszła, a skutki sa okropne.
 

MKD

Active member
Ja 4 albo 5 nocy sie budzilem z bolu, jedem szew sie zerwal tylko. Pozniej przestalo bolec wiec pare dni po tym ogladalem sprzet we wzwodzie.

Na poczatku czulem jak blizna lekko uciska ale najwyrazniej musiala sie rozciagnac na skutek wzwodow i teraz jest normalnie, jakby nigdy nic sie nie wydarzylo no tylko te szwy jeszcze siedza i strupki na bliznie
 

pablo123456

New member
Po zabiegu od razu miałeś ściągnięty napletek? Czy sam mogłeś go ściągać? Ja jestem 4 dzień po zabiegu i jeszcze nie mogę ściągnąć napletka bo czuję takie ciągnięcie szwów
 

Skazany

Active member
Po zabiegu od razu miałeś ściągnięty napletek? Czy sam mogłeś go ściągać? Ja jestem 4 dzień po zabiegu i jeszcze nie mogę ściągnąć napletka bo czuję takie ciągnięcie szwów
Ja mogłem sciagnac ale tego nie robilem ze strachu, plus z tego co czytalem na forum chyba lepiej jak nie mozesz sciagnac napletka nic zeby ci sie zrobila oponka i przymus jazdy na sor xD. trzymaj penisa w górze i czekaj az sie zagoi. Ja mam 24 dobę dziś i wciąż sie fiut nie zagoił. Kazdy jest inny i inaczej sie goi a masz czesciowe tak? Czasem mysle ze trzeba byloby sie wybebeszyc jak syn abrahama calego na wierzchu i koniec
 

pablo123456

New member
Udało mi się ściągnąć tak że widziałem całą żołądź dalej nie próbowałem bo czułem lekki opór i boje się o szwy. Lepiej próbować codziennie po troche.
 

Skazany

Active member
Udało mi się ściągnąć tak że widziałem całą żołądź dalej nie próbowałem bo czułem lekki opór i boje się o szwy. Lepiej próbować codziennie po troche.
Oponka jest pod zoledzia, obrzek limfatyczny tak zwany, urolog ktory mnie ciął stwierdzil ze ta korona cierniowa ktora nosze zniknie do 3 msc
 
Do góry