• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pracie pograżone

OstryCieńMgły1337

Active member
Cześć,
Zostałonu mnie zdiagnozowane pracie pograzone pod warstwami tluszczu. Czy oprocz odchudzania mozna jakos na to zaradzic? Mam wizyte w sierpniu u dr Dominika Boliglowy w Krakowie celem pozbycia sie problemu. Mam wrazenie jakby obrzezaniu tez sie przyczynilo do obecnego stanu rzeczy. Z gory dzieki za pomoc jak ktos byl w podobnej sytuacji.
 

nope

Well-known member
Chyba za malo takich przypadkow zeby ci ktos pomogl ; p a z tego co widzialen to ty chyba juz byles u jakiegos lekarza z tym i co ci powiedzial? Skoro juz jeden sposob znasz na to czyli zrzucenie bebzona to czegoby nie skorzystac : D
 
Cześć,
Zostałonu mnie zdiagnozowane pracie pograzone pod warstwami tluszczu. Czy oprocz odchudzania mozna jakos na to zaradzic? Mam wizyte w sierpniu u dr Dominika Boliglowy w Krakowie celem pozbycia sie problemu. Mam wrazenie jakby obrzezaniu tez sie przyczynilo do obecnego stanu rzeczy. Z gory dzieki za pomoc jak ktos byl w podobnej sytuacji.
Dwie sprawy - pierwsza, to chciałem się zapytać jak tam po wizycie u dr Boligłowy? Jakie wrażenia?
Druga - Toruń jest daleko od Krakowa, ale widziałem gdzieś tutaj na forum, jak urzędujący tam dr Nalaskowski rewelacyjnie zrobił komuś plastykę wędzidełka. Gdybym miał robić coś poważniejszego, to pewnie bym się do niego wybrał (choćby z Krakowa). A w ogóle, to powodzenia!
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Ocencie me pracie [zbyt skrzywiony? zdjecia] Skrzywienie prącia 5
N Krzywe pracie informacje Skrzywienie prącia 3

Podobne tematy

Do góry