• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ponad rok po zabiegu obrzezania H&T

Shaggy

New member
A napisałeś, że po zabiegu poszedłeś do apteki po zlecone przez doktora medykamenty, może to one tak pomogły w rozciągnięciu się skory? Smarowałeś jakimiś maściami po wyjęciu szwów?
Gaza jałowa, bandaż półelastyczny do robienia opatrunków, octenisept do psikania przy każdej zmianie opatrunku i maść na blizny silaurum, którą miałem smarować tydzień po wypadnięciu szwów. Nic specjalnego.
Większość ma wykrzywionego i dlatego pytam.
Może to wina wieku xD Ile masz lat?
Nawet nie wiedziałem, że prosty penis jest rzadkością. 😅 Mam 22 lata.
 

Shaggy

New member
Z plusów:
-możliwość dbania o higienę, wcześniej było to niemal niemożliwe, skóra schodziło tylko do połowy żołędzi nawet w spoczynku
-relacje damsko męskie wreszcie zaczęły nabierać tempa, wcześniej zlewałem laski, po co miałem się starać jak i tak w razie czego ze stulejką bym nie powojował
-komfort psychiczny, świadomość tego, że mój penis jest niesprawny zbijało moją samoocenę i pewność siebie do zera
Z minusów:
-wysoka cena, jak to komuś przeszkadza to zawsze może zrobić zabieg na NFZ
-trudniej dojść, to w zależność od osoby minus albo plus, przed zabiegiem nie uprawiałem seksu to i nie mam porównania, teraz wszystko działa jak należy 😀
 

Sebix92

Active member
Czemu wybrałeś Tondel?
Czy masz problemy z suchym żołędziem?
Czy nosiłeś penisa do góry?
Czemu uważasz, że trudniej dojść? Mniejsze doznania?
 

Shaggy

New member
1. Bo miał pełno pozytywnych opinii na forum.
2. Nie.
3. Tak, przez pierwszy tydzień po operacji.
4. Chyba logiczne, że po wycięciu napletka i wędzidełka, które jest bardzo unerwione, doznania będą ciut słabsze. Do tego żołądź robi się mniej wrażliwa na bodźce, ponieważ nie ma naturalnej ochrony w postaci napletka. Z seksem nie mam porównania, bo przed zabiegiem go nie było, ale porównując masturbację przed i po, to po obrzezaniu trzeba się więcej namachać. 💪
 

chastu94

Member
Cześć wszystkim! Wiele już na ten temat czytałem i chciałbym zadać Wam pytanie na temat nadwrażliwości żołędzi po obrzezaniu całkowitym. Jestem 2 dzień po zabiegu, nie czuję żadnego bólu, bezboleśnie zmieniłem opatrunek natomiast największym problemem jest ta nieszczęsna nadwrażliwość. Lekarz mi powiedział że po 10-14 dniach wszystko już będzie normalnie. Potwierdzacie? Aktualnie jestem sam w mieszkaniu i chodzę bez bielizny ale już niedługo będę musiał się ubrać. Teraz nawet nie ma mowy o jakimkolwiek dotyku. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.
 

chastu94

Member
Dodam jeszcze, że żołądź jest bardzo czerwona. Wczoraj wręcz brunatna, dziś jest lepiej. Nie jestem lekarzem, ale wnioskuję, ze jest to obrzęk, o którym mówił mi chirurg. Mam na to przepisane jakieś tabletki.
 

Podobne tematy

Do góry