• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

po zabiegu u dr Torz-a

mrwho

New member
a no tak zapomniałem wspomnieć, ja na 3 dzień napisałem mu smsa bo widziałem jakiś mały kawałek skóry i myślałem, że to coś co nie zostało odcięte :D Pan doktor odpisał "nie przejmować się" oczywiście miał rację bo nic już nie ma :D
gdybym miał jeszcze raz robić to prosto do niego bym maszerował
 

Choperini

Member
Panowie @mrwho i @yaro, a teraz najbardziej rujnujące mi życie pytanie (tak, wiem, powtarzam się, ale już się boję - mimo, że zabiegu jeszcze nie miałem) jak poradziliście sobie z nocnymi wzwodami po zabiegu? I jak długo one trwały?
 

yaro85

New member
U mnie było ciężko przez pierwszy tydzień, ale tez dlatego, że miałem obrzęk tkankowy i troche to bolało w nocy. Pierwsze dni musisz przezyć, ja budziłem się kilka razy w nocy. Miej przy sobie coś chłodnego, zeby szybko załatwić sprawę - w aptece można kupić taki woreczek zelowy. Świetna sprawa na roznego rodzaju obrzeki i inne. Ja go stosowałem wkładając do zamrazalnika codziennie i jak tylko sie pojawiał kłopot w nocy - zabierałem go, delikatnie przykładałem do opatrunku i mały opadam w sekundę.

Probowalem lekow uspokajajacych i innych wynalazkow, ale nie działało. Generalnie trzeba przezyc. Ja jestem po miesiacu od zabiegu i juz o nim zapomnialem ;)

Nic się nie bój, idz na zabieg i na pewno nie pożalujesz :)
 

Choperini

Member
Na zabieg pójdę, postanowiłem, że załatwię to jak najszybciej, aby mieć to z głowy :)

Bo już widzę, że w dużej mierze zaczyna mi to źle działać na psychikę.

Jak się 'sprzętem' opiekować w miarę wiem, praktykowałem to przez 2-3 tygodnie po zabiegu wydłużania wędzidełka.

No mam nadzieję, że ten woreczek pomoże i w nocy nic mi szwów nie rozerwie (bo tego się boję najbardziej) :/
 

roman2

New member
ladnie te zabki zanikaja ja jestem 2,5 tygodnia od plastki i pare dni temu bylem na kontroli i lekarz nie zalecil zadnymi masciami smarowac bo powiedzial ze efekty sa rozne po masciach dziwne troche zastanawiam sie jezeli juz smarowac to ktora cepan czy contratubex a ty mrwho smarujesz czyms
 

mrwho

New member
ja smarowałem przez 12 dni grubo alantanem rano i na noc pod opatrunek... a teraz nic, niczym nie smaruje i nie zamierzam.

co do wzwodów trochę mnie budziły i czuć było mocne napięcie szwów, odkrywałem kołdrę i np. coś zimnego miałem obok łóżka, okład żelowy czy puszkę coli :) i dotykałem nią do uda podbrzusza żeby "odwrócić uwagę ciała" od wzwodu :)
 

mrwho

New member
no i ponad miesiąc po zabiegu, nadwrażliwośći prawie już nie ma i wydaje mi się , że wszytsko ok.

... wydaje mi się bo jednak wkleję foty, czy też uważacie że jest ok ?
jest tam taki fałd skóry :) wygląda niby jak tak jak powinno być ale dopytam bo z prawej strony widać że wszystko jest zespolone a później powstaje taka fałdka, są w niej jeszcze szwy
zdjęcia w lekkim wzwodzie





 

mrwho

New member
Kilka razy sprawdzałem i zdjęcia są widoczne, czy ktoś może jeszcze potwierdzić czy działają czy nie ?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zdjecia dzialaja. Ten fald skory to po prostu wewnetrzny napletek. Wystarczy ze z prawej wycial milimetr wiecej niz z lewej i to widac. Ciesz sie kazdy milimetr wewneteznego po obrzezaniu jest na wage złota :D
 

Psyche

New member
Kilka razy sprawdzałem i zdjęcia są widoczne, czy ktoś może jeszcze potwierdzić czy działają czy nie ?
dziwne -
system Windows Vista
poprzez Operą zdjęcia są niewidoczne !?! stąd wynikało moje pytanie,później spojrazałem pod IE ... i są widoczne ! :)
 

żabaaaa

New member
Co za różnica z kiedy jest temat xDDD Pisałeś wtedy o naplecie wewnętrznym a teraz się Ciebie o niego pytam. A może na przestrzeni lat pojęcie napletka wewnętrznego poszło do lamusa ?
 

Podobne tematy

Do góry