• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu krótkiego wędzidełka

Kamcio3112

New member
Witam! Jestem tydzień po zabiegu wydłużenia wędzidełka. Wszystko ładnie się goi, ale niepokoi mnie fakt - podczas spoczynku napletek zsuwa sie bez problemu, ale powstaje duży fałd, jakby pierścień. Podczas wzwodu napletek przy mojej pomocy zsuwa sie pierw od strony wędzidełka, natomiast druga strona stawia opór. Jeśli już mi sie uda opuścić skórkę, to żołądź staje sie duża i zaczyna lekko sinieć. Ponadto mam problem z nasunięciem z powrotem napletka. Urolog stwierdził, że wydłużenie wędzidełka rozwiąże mój problem, ale ja w dalszym ciągu nie mogę swobodnie zsuwać podczas zwodu napletka. Proszę o porady i pomysły.
 

nope

Well-known member
Jak chcesz zeby ktoś ci coś dużo doradzil to po 1 wstaw foty po 2 miales juz problem ze sciagnieciem napletka rozumiem przed zabiegiem prawda? Masz jakies foty? Jeżeli trafiles na jakiegos kapara co na stulejke zaradzil zabieg wędzidelka i że to pomoże to niestety ale czeka cie drugi zabieg. Teraz nic dużo nie stwierdzisz, musisz poczekać do całkowitego wygojenia rany i wtedy stwierdzisz czy jest ciasno czy nie. Sama blizna od wędzidelka będzie cie przez pare pierwssych tygodni pewnie denerwować i musi się troszke blizna rozciągnąć.
 

Kamcio3112

New member
Zdjęcia wstawię już jutro w takim razie, ale masz racje - przed zabiegiem nie mogłem ściągać napletka w zwodzie całkowicie, teraz jest trochę lepiej.
 

Adam90

Member
Witam miałem dwa dni temu zabieg wydłużenia wedzidelka, dziś rano spuchła mi skóra na żołędziu, czy to normalne czy mam się obawiać, na kontrolę mogę iść dopiero 7 marca, chociaż krwawienie mi ustąpiło dzisiaj ale pojawił się ten problem ze spuchniętą skóra, dodam że ciężko mi utrzymać podwiniętą skórę jak założę opatrunek z mascia która ma antybiotyk w sobie, po chwili sama mi zasłania rzoładz, proszę o pomoc
 

Podobne tematy

Do góry