• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu 2 w 1. Wazektomia + obrzezanie całkowite

papa_strix

New member
Witam szanownych forumowiczów.
Dnia 20.05.2024 również dołączyłem do grona "przyciętych".

Po krótce opiszę mój przypadek. Stulejka nabyta w związku z bliznowaceniem ran nabytych w trakcie kilku infekcji które złapałem przez problemy z cukierkiem ( jestem diabetykiem ).

Podczas wzwodu całkowity brak opcji zsunięcia napletka, w stanie spoczynku wydawało mi się że też nie ( co okazało się nieprawda już na stole operacyjnym gdyż do dezynfekcji lekarz przy moim bólu go zsuną )

Zabieg wykonany w Pro-Familia Rzeszów przez doktora Huberta Kuźniara. Robione obrzezanie całkowite + wazektomia.


Aktualnie mija 5 doba od zabiegu. Póki co wygląda to jak na załączonych obrazkach. 3x zmieniany opatrunek, dezynfekcja okteniseptem i triderm na rany, dodatkowo maść z witaminą A na główkę.

Z niepokojących rzeczy około 3 doby podczas oddawania moczu pojawiła się w nim krew oraz bol ale była to jednorazowa sytuacja.

Dodatkowo jak już pisze spytam doświadczonych kolegów z forum czy to normalne i nie ma się czym przejmować ze ostatnio pojawiło mi się zasinaczenie od spodniej części członka które idzie w dół na moszna i tak jakby jej srodkiem. Czy to normalne ? Czy jednak jest czym się przejmować?

 

Podobne tematy

Do góry