• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pindol po obrzezaniu do oceny

tofik997

New member
Cześć, jestem tu nowy i od razu chciałem się przywitać :)

Jestem 12 dni po zabiegu obrzezania z powodów zdrowotnych. Niestety nie dało się tego uniknąć, bo, jak to mówią, skórka nie schodzi. Proszę o ocenę wykonanej przez chirurga ręcznej robótki, czy wszystko jest tutaj okej? Do kiedy spodziewać się utrzymywania się szwów, mogę je wyciągnąć samemu?







 

biker

Member
Bardzo ładnie się goi

Super cięcie podoba mi się że rowno bo w większości jak przeglądam forum to od strony wezidelka więcej wewnętrznego napletka zostawione a tu proporcjonalnie ile z przodu to i z tyłu

Gdzie robione mnie też czeka przycięcie tylko twierdzą że urlopy a i tak prywatnie

I ładne szycie bo u nie których to falbanki na maksa

Też prywatnie czy na nfz
Na nfz to zbytnio nie chcą robić nawet jeśli są problemy zdrowotne tak jak u mnie
 

tofik997

New member
Bardzo ładnie się goi

Super cięcie podoba mi się że rowno bo w większości jak przeglądam forum to od strony wezidelka więcej wewnętrznego napletka zostawione a tu proporcjonalnie ile z przodu to i z tyłu

Gdzie robione mnie też czeka przycięcie tylko twierdzą że urlopy a i tak prywatnie

I ładne szycie bo u nie których to falbanki na maksa

Też prywatnie czy na nfz
Na nfz to zbytnio nie chcą robić nawet jeśli są problemy zdrowotne tak jak u mnie
Zabieg odbył się w Krefft Clinic we Wrocławiu i wykonał go dr Adrian Czekaj, całość kosztowała 2500 zł, na termin czekałem niecały miesiąc.

Dzięki wszystkim za słowa otuchy, mam nadzieje, że niedługo się wszystko zagoi i będzie można z niego korzystać 😀
 

Podobne tematy

Do góry