• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pierścień 1,5 tyg po plastyce napletka

misiek4567

New member
Siemka, tak jak w tytule. Dzisiaj mija 1.5 tyg po plastyce i tak jak przed, tak jak i po jest pierścień 🤦‍♂️ Jest on oczywiste dużo mniejszy jednak efekt końcowy mnie nadal nie zadowala. Wiem, że 1,5 tyg to dosyć mało, nawet opuchlizna nie zeszła i jeszcze kilka szwów zostało. Tak, więc tutaj przychodzi pytanie, czy da się to jeszcze jakoś rozciągnąć? Widziałem, na forum, że niektórym się udawało. Jeżeli tak to jakie maści i ćwiczenia. Tutaj fota małego
 

misiek4567

New member
Aktualizacja / Dziś przy kąpieli w ciepłej wodzie były próby rozciągnięcia, oczywiście delikatnie i nie za dużo.. jest nieco lepiej. Będę systematycznie rozciągał, sądzę że jak opuchlizna i delikatna oponka zejdzie na 100% oraz szwy wyjdą to też będzie lepiej.
 

misiek4567

New member
Aktualizacja 2 // Tutaj trochę lepsze fotki, myślicie, że idzie to jeszcze uratować?
Chciałbym też dodać, że ucisk robi się najbardziej od góry, tak jakby między miejscami cięć, od dołu nie ma aż takiego pierścienia.. Nie wiem, czy blizny się zeszły. Jak ktoś coś wie na ten temat śmiało pisać
 

nope

Well-known member
Dopoki sie nie zagoi , nie wypadna szwy i nie rozciagna sie troche blizny nie powiemy ci ani sie nie dowiesz czy jest ok. Czas i tyle
 

misiek4567

New member
Szwów już mało zostało, 2/3 wyleciało samo. Mam wrażenie, że jest nieco lepiej niż było, ale nadal to nie jest to. Pozostało czekać dalej, aż opuchlizna zejdzie w 100% i szwy wylecą wszystkie.
 

misiek4567

New member
Na dzień dzisiejszy zostały z 3 szwy, zauważyłem, że im mniej szwów tym luźniejszy pierścień, przez co nie widać już pierścienia we flaku. Jak wszystkie wylecą wstawię fotkę, aby ktoś ocenił czy poprawka będzie konieczna
 
Do góry