• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Palenie

Dzięki, tak z innej beczki, mam teraz coś mega dziwnego, jestem 6 dni po operacji i mój penis w trakcie wzwodu nie unosi się, tak jakby normalnie się powiększa ale nie podnosi do góry tak jak przedtem, może nawet leżeć na boku. W trakcie spoczynku również jest takim flakiem. Myślisz że mam się czego obawiać?
 

mati12

Well-known member
Czy palenie papierosów lub innych wyrobów nikotynowych może utrudnić lub opóźnić gojenie się po operacji obrzezania czy to kompletnie nic nie zmienia?
Wystarczy wpisać w Google

Czy palenie wplywa na gojenie się ran?

Ten bezwonny gaz obecny w dymie papierosowym wiążąc się z hemoglobiną, blokuje prawidłowe przenoszenie tlenu do tkanek. W konsekwencji prowadzi do upośledzenia procesów gojenia się ran.
 
Mógłbyś mi pomoc? Mam teraz coś mega dziwnego, jestem 6 dni po operacji i mój penis w trakcie wzwodu nie unosi się, tak jakby normalnie się powiększa ale nie podnosi do góry tak jak przedtem, może nawet leżeć na boku. W trakcie spoczynku również jest takim flakiem. Myślisz że mam się czego obawiać?
 

mati12

Well-known member
To normalna reakcja jesteś po zabiegu byłeś pocięty, jesteś poszyty wszystko wróci do normy tylko potrzebuje czasu jeżeli będziesz miał problemy udaj się na wizytę kontrolna do lekarza który wykonywał zabieg
 

anon99

New member
Tak jak wyżej, na pewno to nie pomaga :), ale wszystko zależy od organizmu. Jeden będzie palił i zrośnie się szybciej, niż u drugiego niepalącego.
 

morgan66

Active member
Oczywiście, że palenie jest szkodliwe, w niczym nie pomaga i szkodzi całemu organizmowi no ale tak jak pisałem wyżej - jakiś namacalny wpływ to może mieć np. w 1-2 dobie po wyrwaniu zęba dla gojenia się zębodołu a wpływ na gojenie się penisa będzie miało marginalny - z przymróżeniem oka mógłbym wysnuć tezę, że póki ma szwy to większe szkody mogą wywołać erekcje, które po odstawieniu nikotyny będą silniejsze ;)
 

Podobne tematy

Do góry