• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchlizna

olekf646

Active member
Nie sądzę że stracisz fiuta albo coś, jak się nie powiększa to spokojnie poczekaj, wygląda jak opuchlizna jakaś,a jak ci urośnie do wielkości jabłka to nie czekaj tylko działaj i tyle, w czwartek masz mieć zdjęte szwy?
 
Szwy nam rozpuszczalne, więc same zejdą
Wcziraj podczas kąpieli jak ćwiczę naplet to może coś za mocno zrobiłem
Jadę do lekarza rodzinnego i może da jakoś maść albo coś powie
 

olekf646

Active member
Mam nadzieję że go nie masturbowałeś, nie ćwicz go zbytnio, masz przecież szwy, mogłeś coś zrobić za mocno stąd napuchło, widziałem tu gorsze opuchlizny, sam miałem dużo większą niż ty tutaj i jest teraz ok
 

olekf646

Active member
Nie ćwicz jak masz taką bułę, ćwiczenie to jak będziesz miał zdjęte szwy i zagojone, teraz delikatnie tylko można tam zdjąć i spowrotem,a przynajmniej ja tak robiłem, ja miałem całkowite, ja nic nie robiłem, trzymałem do góry i czekałem, no to dobrze że sperma poleciała, czyli wszystko tam działa jak powinno
 

olekf646

Active member
Zależy kiedy byś to zrobił, jak na samym początku po zeszyciu to rozpieprzenie szwów , jeśli teraz jak masz już wygojone to też szew może puścić, lub właśnie jakaś opuchlizna, powiedz prawdę, lekko go posmyrałeś,stanął lekko a potem wyszła ta bańka🥴
 

Podobne tematy

Do góry