• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchlizna wokół penisa i moszny

Wireman

Member
Hej!
Jestem po obrzezaniu. Udzielałem się tu na forum. Ale piszę w innym temacie…. Wiem, ale nigdzie w necie nie mogę znaleźć podobnego tematu. Od jakiegoś czasu mam opuchliznę wokół moszny i penisa. Czasem po lewej większą. Odchudzam się od 10lat. Za ten okres straciłem około 50kg. To co na zdjęciu to mój problem. Niby tłuszcz. Niby nie boli. Czasem większe. Macie pojęcie co to może być?Moje
 

latek777

Active member
tego tłuszczu masz tam tyle co kot napłąkał, to po pierwse, po drugie w tym miejscu tłuszcz schodzi na końcu, poczytaj o ćwiczeniach na brzuch i do roboty, a na koniec możesz zrobic sobie liposukcję plus jakiś zabieg na to żeby skóra się zbiegła, zafirro termolifting np
 

Wireman

Member
tego tłuszczu masz tam tyle co kot napłąkał, to po pierwse, po drugie w tym miejscu tłuszcz schodzi na końcu, poczytaj o ćwiczeniach na brzuch i do roboty, a na koniec możesz zrobic sobie liposukcję plus jakiś zabieg na to żeby skóra się zbiegła, zafirro termolifting np
Ok. Dzięki. Brzuchy robię 3 razy w tygodniu. Może tak to już zostanie… Dzięki za odpowiedź.
 

latek777

Active member
kolego przecież tego tłuszczyku masz tam niewiele, brzuch trenuje częściej i bęzie ok, a jakby co to celuj w liposukcję i po sprawie jak Ci to tak bardzo przeszkadza, ja tam nie widzę niczego nieestetycznego, ale ok masz prawo oceniac swoje ciało wg swojego uznania, nie wiem może koledzy z forum coś podpowiedzą
 

Wireman

Member
kolego przecież tego tłuszczyku masz tam niewiele, brzuch trenuje częściej i bęzie ok, a jakby co to celuj w liposukcję i po sprawie jak Ci to tak bardzo przeszkadza, ja tam nie widzę niczego nieestetycznego, ale ok masz prawo oceniac swoje ciało wg swojego uznania, nie wiem może koledzy z forum coś podpowiedzą
Myślałem, że to może jakaś przepuklina pachwinowa albo coś. Wolałem Was najpierw spytać. Tłuszczu mi na ciele ubywa a tam nie. Może dlatego wydaje mi się, że to się powiększa. Ale dzięki za rady. Pozdrawiam!
M.
 

mati12

Well-known member
Jeżeli faktycznie w szybkim tempie tracisz masę to twoje ciało się teraz zmienia budowa będzie inna jeżeli cię nie boli to raczej przepuklina to nie jest. Możesz na wszelki wypadek iść do lekarza skonsultować
 

nope

Well-known member
Co do tluszczu - na dolnej czesci brzucha i na łonie to ubywa na końcu. Mozesz miec reszte wycięte a tam fala dunaju jeszcze jest ;D przepuklina moze sie roznie objawiac i moze nie utrudniac zycia codziennego mozesz sie zbadac od tego są lekarze by pomagac i rozwiewac w razie w watpliwosci. Jak cwiczysz to moze cie woda podlewa i raz mniej wody w organizmie a raz wiecej i stad jest raz inaczej a raz inaczej ; d
 

Podobne tematy

Do góry