• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchlizna trzon po zabiegu obrzezania

Riko

New member
Witam wszystkich.

W ubiegły piątek miałem zabieg obrzezania z plastyką wędzidełka. Rany dość dobrze się goją, jedynie na wędzidełku jest problem z zagojeniem (krwawiącą ranka), ale z lektury forum wiem, że jest to powszechne. Noszę opatrunek, w dzień luźniejszy, na noc dość mocno ściśnięty na wzwody. Po zabiegu w zasadzie opuchnięty miałem tylko napletek wewnętrzny na szwach i widzę, że ta opuchlizna schodzi. Przedwczoraj zauważyłem jednak po lewej stronie penisa zgrubienie na trzonie. Zgrubienie się powiększyło - odczuwam ból przy dotyku, skóra jest gorąca w tym miejscu. Zaczyna się od linii szwów i nie dochodzi do końca trzona. W dotyku jest to raczej miękkie - pośrodku pod linią szwów odczuwam zgrubienie.

Niepokoi mnie to bo po zabiegu tego nie miałem, opuchlizna zaczęła schodzić, a nagle pojawia się zupełnie nowy problem. Przy założonym opatrunku czuję nieznaczny ból, przy poruszaniu nasila się. Gdyby nie to w zasadzie byłoby wszystko ok.

Czy miał ktoś z Was podobny przypadek? Może jest to zwykła opuchlizna, która pojawia się przy gojeniu? Miałem robione znieczulenie zastrzykami w trzon, tyle że jeżeli miałoby to być spowodowane znieczuleniem to od razu powinna wystąpić opuchlizna, chyba.

Pozdrawiam

 

mati12

Well-known member
Wszystko wygląda w porządku ma prawo boleć puchnąć noś ciasno opatrunek i uniesionego do góry a będzie dobrze
 

nope

Well-known member
Mysle ze tą „bombę” jednostronną warto skonsultować z lekarzem. Jest dosyć spora.
 

Podobne tematy

Do góry