• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opuchlizna na penisie po zabiegu

Tadeusz1

New member
Witam,
Jestem 4 dzień po zabiegu. Od pierwszego dnia mogłem ściągnąć napletek mimo opuchlizny. Ból sprawiały mi tylko szwy. Nie chodziłem w opatrunku. Stosowałem tylko Sutrisept żel i spray według zaleceń lekarza. Niestety dziś jestem w stanie odsłonić tylko kilka milimetrów penisa i nie wiem o co chodzi. Nie ma możliwości ściągnięcia go dalej. Opuchlizna troche zmalała jak zastosowałem opatrunek, żeby penis był cały czas w górze. Co o tym sądzicie?

 

nope

Well-known member
Wyglada jak wyglada. Na tym etapie to sie za duzo dzieje zeby cos powiedziec. Przy czesciowym obrzezaniu to sie tak zdarza że nie idzie napletka sciagnac. Na spokojnie i sie nie szarp z nim mocno.
 

nope

Well-known member
Zdarza sie tak. Wywaliło Ci opuchlizne dopiero po kilku dniach i stąd to tak wygląda. Na spokojnie czekaj cierpliwie. Probuj codziennie przy zadbaniu o higienie ściagać. W koncu zacznie schodzić.
 

Tadeusz1

New member
Bylem u lekarza na wizycie kontrolnej zaniepokojony stanem rzeczy. Powiedział, żeby płukać pod napletkiem strzykawka, woda z mydłem. Kolejna wizyta w poniedzialek. Nie bardzo wiem czy uda sie to rozciągnąć pozniej. Zwężenie jest dosyc duze i mimo upływu kilku dni nie ma zadnej zmiany w elastyczności.
 

latek777

Active member
kolego normalna sprawa, miałem tak samo teraz jest ok, i jak zwykle dodam od siebie - obrzezanie częściowe to zy pomysł, sam takie mam i nie jestem zadowolony z wyglądu sprzętu, oczywiście działa jak należy, ale w spoczynku jest do bani
 

nope

Well-known member
Generalnie to opcje sa takie;
1. Goisz sie i masz opuchlizne wszystko jest swieze i stad problemy ze sciaganiem, zdarza sie to bardzo czesto przy obrzezaniu czesciowym
2. Zabieg nie udany, zszyte za wąsko lub wyciete za malo ciasnej skory. To sie da dopiero ocenic po wygojeniu.
Bez paniki. Czekaj cierpliwie stosuj zalecenia i bedzje git : )
 

Tadeusz1

New member
Czekam dalej, stosuje strzykaweke z woda i z mydłem. Trzymam ptaka do gory. Smaruje hydrozelem wedlug zaleceń lekarza. Generalnie widac jakby opuchlizna zmalała. Niestety jest calkowity brak postępu ze ściąganiem napletka. Nie czuje bólu ani dyskomfortu po prostu fizycznie nie da sie go sciagnac. Jakies przemyślenia?

 

nope

Well-known member
Ciezko cos powiedziec. Dalej może być tak jak napisałem wyżej. Z tego co piszesz to jutro będziesz mieć kontrole to lekarz może coś Ci wiecej powie.
 

Podobne tematy

Do góry