• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Operacja stulejki 15 maja - czy to infekcja?

fajnygacek123

New member
Witam Panów. Obrzezanie częściowe miałem w połowie maja. Wszystko było super. Miałem infekcje grzybami odbytowymi - brałem antybiotyk przez 20 dni. Potem inne grzybicze kolonie, które zwalczam Pimafucort.
Niestety od 2 dni mam bardzo zaczerwienioną skórę pod napletkiem. Podczas polewania wodą piecze i wychodzi z tego szarawa wydzielina. Zastanawiam się czy to uraz spowodowany pocieraniem podczas masturbacji, czy może jakaś inna infekcja grzybicza?
Sorry za owłosienie, jakoś do tej pory boje się golić jajka.
 
Ostatnia edycja:

olekf646

Active member
Jak nie waliłeś konia przez 10 godzin bez przerwy z maksymalną prędkością to raczej nie jest od masturbacji, wygląda jak infekcja, golenie jajek jest łatwe, tylko trzeba wejść do wanny, namoczyć dobrze i potem pianka do golenia i jednorazówka
 

fajnygacek123

New member
Używałem 2 tygodnie. Lekarz zlecił 2 razy dziennie aż do zużycia dwóch tubek maści. Na ten moment wstrzymuje się od używania jakichkolwiek preparatów i masturbacji. Zobaczę jak to będzie wyglądać po weekendzie. W poniedziałek wybiorę się na wymaz spod napleta. Używać nadal Raniseptolu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

fajnygacek123

New member
Tej wydzieliny nazbierało się więcej w ciągu jednego dnia. Ogólnie jest taka klejąca, nie śmierdzi.
Chat GPT podpowiada, że to Smegma. Zaczerwienienie, klejąca szara wydzielina, brak zapachu. Zastanawia mnie tylko pieczenie podczas polewania wodą. Jak myć miejsce pod napletkiem? Wystarczy polewać wodą, czy przetrzeć płynem do higieny intymnej?
 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Po obrzezaniu calkowitym smegma? Niby jak? Poza tym skąd by się wzięło podrażnienie? Albo targałeś skórę pół dnia na sucho albo masz jakieś zakażenie.
 

fajnygacek123

New member
Obrzezanie częściowe (wiec skora nachodzi pod napletka), masturbowałem się za pomocą tej ala tuby, używałem lubrykantu. Możliwe, że za mało i za często co spowodowało podrażnienie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
@fajnygacek123 ile razy mam ci jeszcze dac ostrzeżenie za zbedne cytowanie? Jakis niereformowalny jestes? Co raz cytujesz post bezpośrednio pod którym odpowiadasz. Jak z kimś rozmawiasz to także pierw powtarzasz jego zdanie zanim powiesz swoje :mad:
 
Ostatnia edycja:

fajnygacek123

New member
@Marciano32
Nie, dostałem ma receptę 2 tubki. Używałem 2 razy dziennie smarując pod napletkiem przez około 2 tygodnie. - zużyłem mniej więcej pół tubki. Miałem liczne kolonie Candida albicans. Od końca czerwca przez 20 dni brałem antybiotyk na jakieś grzyby odbytnicze, które już nie zostały wykryte przy kolejnym wymazie.

@Marciano32
I teraz od kilku dni mam zaczerwienioną skórę, a od 2 dni zbiera się szarawa, klejąca wydzielina która nie śmierdzi (wdaje mi się, że w dużych ilościach bo zostaje trochę jej na bokserkach).
No i samemu wywnioskowałem, że może być to smegma. Po weekendzie pojadę na kolejny wymaz.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Coś ty się tak uparł na te smegme? Smegma a po naszemu mastka wygląda inaczej, poza tym widać że masz mocne zaczerwienienie skóry. Od mastki byś tego nie miał, tym bardziej po obrzezaniu gdzie warunków do tworzenia się mastki nie ma.
 

Podobne tematy

Do góry