• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ocena po zabiegu

Cześć. Jestem 3 tygodnie po zabiegu wydłużenia wędzidełka i chciałem się spytać jak to wygląda według was. Swoją drogą lekarz wydłużał mi wędzidełko jak sam powiedział jakimś specjalnym skalpelem elektrycznym, który rozcina i od razu zszywa, tzn. nie miałem żadnych szwów. Czy ktoś słyszał o takiej metodzie? Czy na pewno była poprawna... swoją drogą lekarz pomylił się w diagnozie i za tydzień mam kolejny zabieg, obrzezanie częściowe...


Swoją drogą mi lekarz kazał pryskać i zmarować ranę sutriceptem, a nie jak większości osób octaniseptem, czy to coś czym należy się martwić, czy to tylko preferencja lekarzy jaki lek przepisać?

 

nope

Well-known member
Zmien lekarza obowiazkowo bo chce cie wrzucic na mine z obrzezaniem, które ci nie jest moim zdaniem wstepnie potrzebne po zdjęciach bo nie widze ciasnego napletka, tylko nie umiejętnie zoperowane wędzidełko.
Cos tam ci sie to dziwnie goi bo bardzo długo to raz a dwa to na cewce co wyslales to nie mam kompletnie pojęcia co ci się zrobiło. Być moze masz jakąś infekcje rany. W każdym razie to skonsultuj.
 
Zmien lekarza obowiazkowo bo chce cie wrzucic na mine z obrzezaniem, które ci nie jest moim zdaniem wstepnie potrzebne po zdjęciach bo nie widze ciasnego napletka, tylko nie umiejętnie zoperowane wędzidełko.
Cos tam ci sie to dziwnie goi bo bardzo długo to raz a dwa to na cewce co wyslales to nie mam kompletnie pojęcia co ci się zrobiło. Być moze masz jakąś infekcje rany. W każdym razie to skonsultuj.
Właśnie lekarz nie chciał robić obrzezania, to ja nalegałem bo mam nie pełna stulejkę. Kurde... nwm co robić zabieg mam dziś o 18...
 

toastt

Well-known member
To przecież możesz zrezygnować ze zabiegu i omówić z lekarzem kwestie wędzidełka. Tak się zachowujesz jakby ten termin był nożem na twoim gardle.
 

Podobne tematy

Do góry