• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie z powodu krótkiego wędzidełka.

cichy13

Active member
Witam, Panowie za 3 tyg mam mieć zabieg wydłużenia wędzidełka na NFZ ale u bardzo dobrego specjalisty, nie jest to osoba z przypadku także spokojnie. Naczytałem się teraz jednak, że może warto by było całkowicie usunąć napletek i nie ukrywam, że ta wizja mi się spodobała bo nic nie ujmuje w życiu seksualnym i da się do tego przyzwyczaić. Powiem więcej- chciałbym bardzo się na to zdecydować. Pytanie czy lekarz ten będzie mnie wgl pytał o zdanie czy jeśli na początku powiedział, że wydłużenie wędzidełka to tak zostanie? Bo jak powie, że nie może obrzezać to pójdę prywatnie. Lekarza mam dopiero za tydzień w poniedziałek a wiadomo człowiek jest ciekawy.

Proszę o odpowiedzi i dziękuję za wszystkie.
 

mati12

Well-known member
Jeżeli z napletkiem masz wszystko ok to po co wycinać zdrowy napletek? Zrób porządek z wezidelkiem jeżeli ono jest problemem
 

cichy13

Active member
No tak ale chodzi mi o to, że przy obrzeznaniu już bym nawet ściąganie miał raz na zawsze z głowy, mój stary nie ma napletka i se chwali.
 

nope

Well-known member
Ja też nie mam napletka i se chwale ale nie polecam ciąc czegos jak jest sprawne bo popatrz se na forum. Nawet najlepszy lekarz moze cos spieprzyc albo sie nie zablizni tak jak ktos chce albo cos nie wyjdzie albo tamto sramto to ktos niezadowolony będzie. Jak tego bardzo chcesz to zaproponuj lekarzowi i zobaczysz co na to powie, jak sie nie zgodzi to idz prywatnie i zażycz sobie obrzezanie + wedzidelko i bedzie.
 

cichy13

Active member
Ja też nie mam napletka i se chwale ale nie polecam ciąc czegos jak jest sprawne bo popatrz se na forum. Nawet najlepszy lekarz moze cos spieprzyc albo sie nie zablizni tak jak ktos chce albo cos nie wyjdzie albo tamto sramto to ktos niezadowolony będzie. Jak tego bardzo chcesz to zaproponuj lekarzowi i zobaczysz co na to powie, jak sie nie zgodzi to idz prywatnie i zażycz sobie obrzezanie + wedzidelko i bedzie
Ja też nie mam napletka i se chwale ale nie polecam ciąc czegos jak jest sprawne bo popatrz se na forum. Nawet najlepszy lekarz moze cos spieprzyc albo sie nie zablizni tak jak ktos chce albo cos nie wyjdzie albo tamto sramto to ktos niezadowolony będzie. Jak tego bardzo chcesz to zaproponuj lekarzowi i zobaczysz co na to powie, jak sie nie zgodzi to idz prywatnie i zażycz sobie obrzezanie + wedzidelko i bedzie.
Dzięki, odezwe się
 

Podobne tematy

Do góry