• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie warszawa

Randy96

New member
Witam. Mamy piatek, obrzezanie mialem we srode. Czy na ten moment wszystko wyglada jak trzeba? Martwi mnie troche opuchniety trzon ale to chyba przez znieczulenie ktore mialem podawane dwu czy trzy krotnie bo nie trzymalo mnie zbyt dlugo.

 

Zib33

Active member
Jeśli to jest naprawdę tylko po dwóch dniach to wygląda świetnie. Opuchlizna nie jest od znieczulenia, tylko naturalna reakcja organizmu na - jakby nie było - okaleczenie. Za parę dni powinno jej nie być.
 

Randy96

New member
Dziekuje za odpowiedz :) Wlasnie tak sobie myslalem, przegladajac inne tematy, ze wyglada to naprawde okej jak na dwa dni od operacji.
 

Randy96

New member
Witam. Dzieki za odpowiedzi 😊 Tak to wyglada w 4 dzien po zabiegu. Wydaje mi sie ze wszystko jest okej. Chcialbym jednak k cos zapytac.
Mianowicie na jednym zdjeciu na lini szwow sa takie wypustki, zaznaczylem je w czarny okrag, czy to sie jeszcze rozejdzie na reszta na okolo?
Czy styl jaki mialem wykonany to low&tight?
 

nope

Well-known member
Grudki nie są duże. Jak wypadna szwy i sie zagoisz powinny sie wyrównać, będziesz mógł im pomóc np plastrami na blizny sutricon. Na spokojnie. Robota wyglada ok. Masz low&tight ale jak bardzo tight to sie okaze po wygojeniu w wzwodzie.
 

Randy96

New member
Czyli jesli chodzi o blizny najlepsza robote robia plastry sutricon? Po jakim czasie moglbym ich uzywac? Az wszystko sie zagoi i zasklepi w 100%? Czyli po jakichs 4-6 tygodniach? I jaki czas je stosowac?
 

Randy96

New member
Panowie, 8 dzien od obrzezania. Tak to wyglada

Chcialbym zapytac o, po pierwsze, te grudki powinny zejsc gdy zacznr izywac plastrow albo zeli na blizny? Druga sprawa, wszystko od strony wedzidelka wyglada ok? Bo widze ze porobily sie tam jakies dziwne plamki ale moze tak ma byc?
 

nope

Well-known member
Wyglad git wszystko. Te plamki to strupy i limfa. Jest okej. Grudki dopiero zaczna schodzic jak sie wygoisz calkowicie i zacznie sie ksztaltowac blizna, plastry mogą dużo pomóc ale czy zejdą do zera itd to na prawde ciezko stwierdzić.
 

Randy96

New member
Dzieki bardzo za odpowiedz :) Jeszcze tego ekstra pytanie, czy po 8 dniach dalej powinienem nosic penisa pionowo do gory czy teraz nie ma to znaczenia?
 

Randy96

New member
Witam. Jutro mina dwa tygodnie od zabiegu. Jak oceniacie? Martwia mnie dwie rzeczy. Ta lewa strona penisa jest jak jakby zszyta inaczej niz prawa i dziwnie to wyglada?? Plus, czy mam calkowicie wyciete wedzidelko czy jakas plastyka?? W strescie na samym zabiegu i w koncu nie wiem co mi powiedzial lekarrz


 

Tadeusz1

New member
Witam. Zabieg mialem robiony w Warszawie 21 grudnia. Do wczoraj wszystko ladnie schodziło, odsłaniałam cale szwy i bylem w stanie sie dokladnie umyć i nałożyć żel. Wczoraj rano jak wstalem pojawił sie problem z odciągnięciem calej skory. Idzie tylko do momentu jak na zdjeciu. Czy to przez opuchliznę, czy to zejdzie, czy jest sie czym martwic? Czy wszystko goi sie tak jak powinno?
 

3xcięty

Active member
Witam. Zabieg mialem robiony w Warszawie 21 grudnia. Do wczoraj wszystko ladnie schodziło, odsłaniałam cale szwy i bylem w stanie sie dokladnie umyć i nałożyć żel. Wczoraj rano jak wstalem pojawił sie problem z odciągnięciem calej skory. Idzie tylko do momentu jak na zdjeciu. Czy to przez opuchliznę, czy to zejdzie, czy jest sie czym martwic? Czy wszystko goi sie tak jak powinno?
Masz jeszcze jakieś zdjęcia?
 

Podobne tematy

Do góry