• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie śląsk, poprawka

johnybravo

New member
Cześć. Kogo polecicie na Śląsku do obrzezania całkowitego? Jestem kilka miesiecy po zabiegu obrzezania częściowego, natomiast nie bardzo mi się to podoba i chciałbym pójść znowu tylko na całkowite. Pod względem okresu rekowalescencji sytuacja dużo różni się w przypadku obrzezania pierwszy raz a poprawki?
 
Ostatnia edycja:

admma412

Member
Wydaje mi się że czas gojenia będzie przebiegał to samo jak wcześniej czyli pare tygodni bo będziesz na nowo cięty przy całkowitym obrzezaniu, dziwne że się od razu nie zdecydowałeś na całkowite nie chciałbym być parę razy cięty i przechodzić to gojenie :D
 

olekf646

Active member
Jedz do Jacka drabiny w Krakowie,masz blisko,ja u niego robiłem,tylko powiedz mu że chcesz mieć żoładz odsłoniety w spoczynku cały czas,wtedy będzie całkowite
 

Andrzej1990

New member
Cześć. Kogo polecicie na Śląsku do obrzezania całkowitego? Jestem kilka miesiecy po zabiegu obrzezania częściowego, natomiast nie bardzo mi się to podoba i chciałbym pójść znowu tylko na całkowite. Pod względem okresu rekowalescencji sytuacja dużo różni się w przypadku obrzezania pierwszy raz a poprawki?
Hej a gdzie robiłeś zabieg.
Jestem właśnie na etapie poszukiwania Lekarza który jest w stanie wykonać to dobrze. Operacje na fundusz już odpuściłem wiec teraz chce postawić na jakość :)
 

user880609

New member
Cześć.
Ja na początku roku robiłem zabieg obrzezania całkowitego - dr. Rempega. To była moja ostateczna poprawka, po wcześniejszym obrzezaniu częściowym. Dr Rempega - super gość. Polecam.
 

Podobne tematy

Do góry