• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

obrzezanie problemy

adas039

New member
Witam, 5dni temu w poniedziałek (jest piątek) udałem się na zabieg obrzezania całkowitego jako przyczyna była to stulejka. Wczoraj około godzin wieczornych (22:00) nie mogłem się wysikać, tak jakby zlepiła mi się cewka moczowa. Dopiero po 5minutach pomyslalem ze popsikam te miejsce octaniseptem i puściło - poleciałp tylko z jednej dziurki takiej mniejszej (ujscie cewki najprawdopodobniej przez opuchlizne podzielilo mi sie na dwie czesci). Teraz zauważam że jakiś dziwny płyn wydostaje mi się tą dziurką. Jest on biało/żółty nie ma zapachu, czy powinienem się.martwić? Na SOR sie hoje jechać ze względu na cewnik
 

mati12

Well-known member
Może być że zrobiło ci się jakieś zakażenie jeżeli nic cię nie boli i możesz się wysikać to Udaj się jutro do szpitala ewentualnie poczekaj do poniedziałku i udaj się na kontrolę tam gdzie miałeś robiony zabieg
 

toastt

Well-known member
@adas039 a nie masz może kontaktu do lekarza, który wykonywał zabieg? Jeżeli byłeś prywatnie, to może jutro ta przychodnia, w której miałeś zabieg, jest czynna i może tam warto uderzyć. Jeżeli nadal będą problemy z oddawaniem moczu, to jednak polecałbym udać się do szpitala, bo to nie są błahe rzeczy.
 

adas039

New member
Kontakt mam, lekarz mówił że to normalne jest to przez obrzęk. Nie dam rady pójść na kontrole poniewaz osoba ktora mnie operowala pojechała na ferie
 

adas039

New member
@adas039 a nie masz może kontaktu do lekarza, który wykonywał zabieg? Jeżeli byłeś prywatnie, to może jutro ta przychodnia, w której miałeś zabieg, jest czynna i może tam warto uderzyć. Jeżeli nadal będą problemy z oddawaniem moczu, to jednak polecałbym udać się do szpitala, bo to nie są błahe rzeczy.
kontakt mam, pisał mi że to przez obrzęk na cewce i że przejdzie, wspomnial rowniez ze od 12lat jak robi takie zabiegi to nie zdarzylo się zeby pacjent musial miec zakladany cewnik. Troche mnie uspokoił
 

toastt

Well-known member
@adas039 w takim razie cierpliwie czekaj i obserwuj sytuację. Wyśpij się dobrze i może jutrzejszy dzień będzie lepszy, może się to uspokoi.
 

Podobne tematy

Do góry