• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie częściowe.

vjck1525

New member
Witam.
Chciałbym prosić o Waszą poradę co byście zrobili na moim miejscu.
Przez większość część mojego życia mimo dbania o higienę łapałem infekcje napletka, żołędzi, różnego rodzaju.
Po konsultacji z urologiem ten zalecił mi częściowe obrzezanie.
Sposób w jaki to wykonał jest po prostu przerażający. Przestrzegałem bardzo dokładnie wszystkich zaleceń i mimo tego zostały straszne blizny, których się wstydzę.
Chciałbym się zdecydować na poprawkę, tym razem u sprawdzonego chirurga który mnie nie zawiedzie - p. Tondla z Poznania.
Przeczytałem o różnych stylach obrzezania i byłbym zainteresowany high&loose, ponieważ chciałbym stracić jak najmniej wewnętrznego napletka, generalnie jak najmniej skóry. Jestem 'długodystansowcem' więc mam obawy co z tym robić. Czy pogodzić się z wyglądem blizn czy poddać się kolejnemu zabiegowi i zaryzykować, że mogę odczuwać mniej przyjemności.
W tej chwili mam około 3cm wewnętrznego napletka, odrzuwam przyjemność podczas masturbacji, tylko wygląd blizn wprowadza mnie w stan depresji, bo wygląda to okropnie.

Jestem tu pierwszy raz i jeśli czymkolwiek łamię regulamin - z góry przepraszam.
 

vjck1525

New member
Witam.
Chciałbym prosić o Waszą poradę co byście zrobili na moim miejscu.
Przez większość część mojego życia mimo dbania o higienę łapałem infekcje napletka, żołędzi, różnego rodzaju.
Po konsultacji z urologiem ten zalecił mi częściowe obrzezanie.
Sposób w jaki to wykonał jest po prostu przerażający. Przestrzegałem bardzo dokładnie wszystkich zaleceń i mimo tego zostały straszne blizny, których się wstydzę.
Chciałbym się zdecydować na poprawkę, tym razem u sprawdzonego chirurga który mnie nie zawiedzie - p. Tondla z Poznania.
Przeczytałem o różnych stylach obrzezania i byłbym zainteresowany high&loose, ponieważ chciałbym stracić jak najmniej wewnętrznego napletka, generalnie jak najmniej skóry. Jestem 'długodystansowcem' więc mam obawy co z tym robić. Czy pogodzić się z wyglądem blizn czy poddać się kolejnemu zabiegowi i zaryzykować, że mogę odczuwać mniej przyjemności.
W tej chwili mam około 3cm wewnętrznego napletka, odrzuwam przyjemność podczas masturbacji, tylko wygląd blizn wprowadza mnie w stan depresji, bo wygląda to okropnie.

Jestem tu pierwszy raz i jeśli czymkolwiek łamię regulamin - z góry przepraszam.
Dodaje link do zdjęć
 

AGv

Active member
Zastanów się nad H&T- z estetycznego i praktycznego punktu widzenia. W takie upały najbardziej doceniam że mam całkowite
 

vjck1525

New member
Zastanów się nad H&T- z estetycznego i praktycznego punktu widzenia. W takie upały najbardziej doceniam że mam całkowite
Myślałem nad H&T i chciałbym spytać z twojego doświadczenia czy odczuwasz mniej przyjemności?
Czytałem różne opinie i dlatego bardziej przemawia do mnie H&L, żeby ta żołądź nie była całkiem odsłonięta, bo potem jak mogłem przeczytać po pewnym czasie wszystko się uniewrazliwia tak i tak
 

AGv

Active member
To moja relacja. Jeżeli masz pytania, pisz śmiało
 

nope

Well-known member
Zastanow się nad H&T sam mam obrzezanie takie MID&TIGHT jestem prawie pol roku od zabiegu. Doznania zostały, dystans do końca jest w moim przypadku taki sam. Dziwnie tylko bylo na początku przez pierwsze 2-3 tyg. Tondel to dobry specjalista więc będzie git. Wewn napletka masz sporo do uratowania także bez problemu Ci zrobi ciecie high a to czy loose czy tight juz w sumie sam podejmiesz co dalej ale ja polecam jak najbardziej tight.
 

vjck1525

New member
Zastanow się nad H&T sam mam obrzezanie takie MID&TIGHT jestem prawie pol roku od zabiegu. Doznania zostały, dystans do końca jest w moim przypadku taki sam. Dziwnie tylko bylo na początku przez pierwsze 2-3 tyg. Tondel to dobry specjalista więc będzie git. Wewn napletka masz sporo do uratowania także bez problemu Ci zrobi ciecie high a to czy loose czy tight juz w sumie sam podejmiesz co dalej ale ja polecam jak najbardziej tight.
Ok dzięki bardzo!! 😁
 

nope

Well-known member
Jesteś już po pierwszym cięciu. Z tego co tutaj widziałem na forum przy poprawce ludzie jakoś lepiej sie regenerowali, mniej odczuwali zabieg wiec będzie dobrze:D jeszcze jak pojdziesz do Tondla to juz wgl powinno być elegancko. Powodzenia :)
 
  • Like
Reactions: AGv

vjck1525

New member
Właśnie cykam się strasznie ruszać ten wewnętrzny napletek, bo i tak zostało go tylko z 3cm, marzeniem byłoby drugie cięcie, tak żeby ładnie to wyglądało bez tych koszmarnych blizn i napletek mniej więcej do połowy się odprowadzał, ale jednak to będzie ciężko zrobić, no nic, w czwartek konsultacja, dam znać co wyszło 😁
 
  • Like
Reactions: AGv

nope

Well-known member
Ja sam mam tego napletka wewnętrznego jakoś 1,5cm. Jest tu dużo ludzi od Tondla i maja L&T i są zadowoleni, mysle ze to siedzi w glowie wszystko ale sam ogólnie wolę cięcie high. Szczerze to nie dziwię Ci się, nie da sie ukryć że poprzedni lekarz nie wykonał tego estetycznie i wątpię żeby to jakoś ekspresowo poznikało o ile zniknie ;p ile już jesteś po zabiegu?
 

vjck1525

New member
Około 7tygodni.
Nie no, jeżeli coś jest źle zszyte to już na pewno nie zniknie, tak było od początku, więc jakieś komplikacje przy gojeniu się, co mogłoby wpłynąć na pojawienie się blizn to wykluczam, szczerze to w realu wygląda to dużo gorzej niż na zdj, naprawdę źle się z tym czuję i cięcie będę mieć na pewno, ale jakie to jeszcze muszę z doktorem ustalić 😁
 
  • Like
Reactions: AGv

nope

Well-known member
Dobrze ze jestes zdecydowany. 7 tyg to jeszcze krótki okres czasu ale to raczej tak bym powiedzial ze to "źle" zszyta tkanka a nie blizna, więc tymbardziej mniejsza szansa ze zniknie. Ehh widze ze duzo ludzi jeszcze trafi do jakichs zjebów co kasuja pieniadze albo robia na nfz i takie partactwo odwalają
 
  • Sad
Reactions: AGv

vjck1525

New member
Dr też wspominał że to krótki okres czasu, ale skoro się zgodził to szansa jest. Wiadomo, każdy przypadek indywidualny.
Ja szczerze mówiąc popełniłem błąd, myślałem że skoro ktoś oferuje tego typu zabieg, to wie co robi, mam nauczkę na następny raz, żeby nie wierzyć za łatwo w czyjeś kwalifikacje.
 
  • Like
Reactions: AGv

AGv

Active member
Jesteś już po pierwszym cięciu. Z tego co tutaj widziałem na forum przy poprawce ludzie jakoś lepiej sie regenerowali, mniej odczuwali zabieg wiec będzie dobrze:D jeszcze jak pojdziesz do Tondla to juz wgl powinno być elegancko. Powodzenia :)
Potwierdzam każde słowo z własnego doświadczenia.
 

wacie

Active member
Pomyśl jeszcze nad anastomatem.
Masz na tyle napletka by się dało to zrobić a po zabiegu zostaje prosta i równa linia cięcia.
 

wacie

Active member
Nie ma raczej możliwości wyboru.
Ale na wizycie poprzedzającej lekarz pokarze gdzie będzie przebiegała linia cięcia.
 
  • Like
Reactions: AGv

Podobne tematy

Do góry